Piektdien, 15. septembrī Valsts robežsardzes koledžas Profesionālās un taktiskās apmācības centra mācību poligonā „Janapole” (Čornajas pagasts, Rēzeknes novads) tika organizētas Iekšlietu ministrijas atklātā čempionāta un Valsts robežsardzes spartakiādes vasaras biatlona sacensības.

Iekšlietu ministrijas atklātā čempionāta vasaras biatlona sacensībās godalgotās vietas komandu vērtējumā izcīnīja:

• 1.vietu – Valsts robežsardze;
  • 2.vietu – Valsts robežsardzes Daugavpils pārvalde;
  • 3.vietu – Valsts policija.

Individuālajā vērtējumā vīriešu grupā uzvarēja Jurijs Halimons (VRS Daugavpils pārvalde), 2.vietu ieguva Jānis Circens (VRS Viļakas pārvalde), 3.vietu – Andrejs Vasiļjevs (Sporta biedrība „Dinamo”).

Individuāli vīriešu – veterānu grupā (dzimuši 1976.gadā un pirms) 1.vietu izcīnīja Ainārs Mizāns (VRS Daugavpils pārvalde), 2.vietu – Jānis Mesters (Valsts policija), 3.vietu – Jānis Moisejenoks (VRS Daugavpils pārvalde).

Individuālajā vērtējumā sieviešu grupā uzvarēja Kitija Valtere (Valsts policija), 2.vietu ieguva Santa Prole (VRS Viļakas pārvalde), 3.vietu – Renata Radeviča (VRS Daugavpils pārvalde).

Individuāli sieviešu – veterānu grupā (dzimušas 1981.gadā un pirms) 1.vietu izcīnīja Andra Novicka (Valsts policija), 2.vietu – Ludmila Ņefjodova-Volkova (VRS Daugavpils pārvalde), 3.vietu – Tatjana Nazarova (VRS Ludzas pārvalde).

Valsts robežsardzes spartakiādes vasaras biatlona sacensībās godalgotās vietas komandu vērtējumā izcīnīja:

• 1.vietu – Valsts robežsardzes Daugavpils pārvalde;
  • 2.vietu – Valsts robežsardzes koledža;
  • 3.vietu – Valsts robežsardzes Rīgas pārvalde.

Individuālajā vērtējumā vīriešu grupā čempiona titulu ieguva Jurijs Halimons (VRS Daugavpils pārvalde), 2.vietu – Jānis Circens (VRS Viļakas pārvalde), 3.vietu – Vjačeslavs Mihailovs (VRS Daugavpils pārvalde).

Individuāli vīriešu – veterānu grupā (dzimuši 1976.gadā un pirms) 1.vietu izcīnīja Ainārs Mizāns (VRS Daugavpils pārvalde), 2.vietu – Jānis Moisejenoks (VRS Daugavpils pārvalde), 3.vietu – Ainārs Zaķis (VRS Rīgas pārvalde).

Individuālajā vērtējumā sieviešu grupā uzvarēja Santa Prole (VRS Viļakas pārvalde), 2.vietu ieguva Renata Radeviča (VRS Daugavpils pārvalde), 3.vietu – Olita Suveizda (VRS Daugavpils pārvalde).

Individuāli sieviešu – veterānu grupā (dzimušas 1981.gadā un pirms) 1.vietu izcīnīja Ludmila Ņefjodova-Volkova (VRS Daugavpils pārvalde) un 2.vietu – Tatjana Nazarova (VRS Ludzas pārvalde).

Informāciju sagatavoja Valentīna Terehova, Valsts robežsardzes koledžas vadītāja palīdze