Sestdien, 20. janvārī Kuldīgā norisinājās Starptautiskās sacensības vieglatlētikā “Kuldīgas Katrīnas kauss”, kurā piedalījās arī divi Rēzeknes sportisti.

Gunta Latiševa-Čudare priekšskrējienā 60 m distancē finišēja ar labāko rezultātu, kas bija arī Guntas personīgais rekords – 7,46 sek. Finālskrējienā pirmā finišēja Sindija Bukša (7,43 sek.), otrā – Lietuvas sportiste K. Deliautaite (7,541 sek.), trešā – Gunta (7,545 sek.), ceturtā – Ungārijs sportiste V. Schmelz (7,553 sek.), vietas tika noteiktas, ņemot vērā sekundes tūkstošdaļas.

Rolands Jierķis startēja 1000 m skrējienā un bija otrais labākais Latvijas skējējs (2:30,81 min.). Pirmais finišēja Baltkrievijas sportsists Y. Yauheni (2:26,77), otrais – Igaunijas sportists O. Allase (2:26:95), trešais – Grieķijas sportists V. Konstantinos (2:26,98), ceturtais – J. Razgalis no Latvijas (2:28,52) un piektais – Rolands.