Trešdien, 21. martā Latvijas Basketbola čempionātā 3.divīzijas (LBL3) komandām Ezerzeme/ Rēzekne savā laukumā uzņēma komandu Dārznieks/ Cēsu sporta skola un dramatiskā cīņā piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 70:74 (22:15; 23:18; 16:16; 9:25). Rēzekniešu statistika: Renārs Bulduris – 40 gūti punkti (14 izcīnītas bumbas; 2 rezultatīva piespēle), Retvards Rusins – 9 (2; 1), Ainis Rundāns – 8 (4; 4), Pāvels Pastušeņa – 6 (6; 1), Mareks Malinovskis – 3 (5; 4), Atis Kļaviņš – 2 (9; 3), Reinis Strankaļs – 2 (1; 5).

Pārējo spēļu rezultāti:

BK Daugavpils novads 79:72 Carnikava
BK Salacgrīva 90:69 Valmiera Glass/ Vidzemes Augstskola -2
Dārznieks/Cēsu sporta skola 90:74 BK Talsi
BK Dartija 82:68 BK Salacgrīva
Carnikava 78:68 Valmiera Glass/ Vidzemes Augstskola -2

LBL 3.divīzija, 2.posma noslēguma tabula, 1.-9.vieta 26.03.2018.

9. Daugavpils novads 16 5 11 21 1047/1220 -173

Vēl priekšā izslēgšanas turnīra spēles, ceturtdaļfināla un pusfināla uzvarētāji sērijās tiks noskaidroti divu spēļu summā. Ceturtdaļfinālā rēzekniešu pretinieki būs Carnikavas basketbolisti, pirmā spēle norisināsies Carnikavā.