15. jūnijā Rīgas pašvaldības policijas glābšanas stacijā „Vecāķi” norisinājās Iekšlietu ministrijas atklātā čempionāta sacensības pludmales volejbolā, kurās piedalījās Valsts robežsardzes (VRS) komanda.

Sacensībās tika iekļautas trīs disciplīnas: vīriešu grupa, sieviešu grupa un MIX grupa.

Sieviešu grupā startēja trīs VRS komandas un izcīnīja 1. un 2. vietu, bet 3. vietu ieguva Rīgas pilsētas Pašvaldības policijas komanda.

Vīriešu grupā startēja trīs VRS komandas un ieguva 2. un 3. vietu, savukārt 1.vietu izcīnīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta komanda.

MIX grupā startēja piecas VRS komandas un izcīnīja visas trīs godalgotas vietas.

Komandu vērtējumā godalgoto 1.vietu izcīnīja VRS komanda, 2.vietā ierindojās Rīgas pilsētas Pašvaldības policijas komanda, 3.vietā – Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta komanda.

VRS komandu pārstāvēja: Viktors Tarakanovs, Devids Žolnerovičs, Daina Platača, Ainārs Žilinskis, Konstantīns Marčenko, Inna Zaņevska, Vlads Smirnovs (VRS Daugavpils pārvalde), Olga Kopilova, Katrīna Rudzīte (VRS Ludzas pārvalde), Edgars Igaunis, Jekaterina Orlova (VRS Rīgas pārvalde) un Linda Bumbiša (Valsts robežsardzes koledža).

Informāciju sagatavoja Diāna Deņisova, Valsts robežsardzes koledžas vadītāja palīdze