Gatavojoties Latvijas 2019. gada komandu čempionātam, Rēzeknes novusa spēlētāji piedalās dažādos turnīros.

Svētdien, 9. decembrī Cēsīs norisinājās novusa turnīra “Cēsu kauss” 8. kārtas spēles. Šajā turnīrā Gunārs Pļavnieks ar 21 punktu izcīnīja 7. vietu, Aleksejs Kručāns ar 18 punktiem – 13. vietu, Ivans Leonovs ar 17 punktiem – 15. vietu. Kausa izcīņas kopvērtējumā Aleksejs ar 151 punktu atrodas 6. vietā, Gunārs ar 149 punktiem – 8. vietā, Ivans ar 85 punktiem – 17. vietā. Pavisam Cēsu kausa izcīņā piedalījušies 38 sportisti.

Pēc nedēļas – sestdien, 15. decembrī Daugavpilī norisinājās H. Tarvida piemiņas turnīrs novusā, kurā piedalījās 12 novusa spēles interesenti no Daugavpils un Rēzeknes. Spēles notika pēc apļa sistēmas, katram dalībniekam izspēlējot ar katru. Veiksmīgs šis turnīrs bija rēzeknietim Aleksejam Kručānam, kurš ar sakrātiem 26 punktiem izcīnīja otro vietu, Guntars Dzenis ar 20 punktiem – 5. vietu, Ivans Ļeonovs ar 12 punktiem – 9. vietu.

Bet svētdien, 16. decembrī Vaidavā norisinājās Latvijas Republikas reitinga turnīra “Vaidavas kauss” finālspēles. Vīru finālā spēlēja 16 sportisti. Spēles notika pēc apļa sistēmas, katram dalībniekam izspēlējot ar katru. Arī šajā turnīrā Aleksejs Kručāns izcīnīja otro vietu, sakrājot 22 punktus. Otrajā turnīrā “Cerību kauss” Gunārs Pļavnieks ar 10 punktiem izcīnīja 4. vietu, Guntars Dzenis ar 8 punktiem – 8. vietu, Ivans Ļeonovs ar 7 punktiem – 14. vietu.