16.-17. februārī Rīgas sporta komplekss “Daugava” 11. reizi vēra vaļā savas durvis, lai uzņemtu tradicionālā XI Baltijas atklātā čempionāta vecmeistariem “Riga Amber Cup 2019” dalībniekus.

Sacensībās piedalījās 13 valstu pārstāvji ar rekordlielu dalībnieku skaitu šajā turnīrā – aptuveni 300 sportisti. Rēzeknes pilsētas komanda bija pārstāvēta nepilnā sastāvā, tomēr tas netraucēja godam piedalīties čempionātā.

Eduards Šarkovskis “E” kategorijā (45-49 gadi) 50 metru distancē tauriņstilā izcīnīja godpilno 2. vietu, arī 100 metru peldējumā tauriņstilā viņam “sudrabs”, bet 50 metru distanci brīvajā stilā Eduards noslēdza ar 9. rezultātu. Valērijs Dubrovskis arī piedalījās “E” grupā un 50 un 100 metru brasa distancēs ieguva attiecīgi 4. un 5. vietu.

“B” grupā (35-39 gadi) mūsu komandu pārstāvēja 3 sportisti. Veiksmīgākais, kļūstot par čempionu visās trīs distancēs (50 m uz muguras, 100 m kompleksajā peldējumā un 50 m brīvajā stilā), bija Iļja Koļesņikovs. Andrejs Hodjuks kļuva par “bronzas” laureātu 200 m brasa distancē. Uz pusi īsākā distancē Andrejs ierindojās turnīra tabulas 6. vietā, bet 50 metru brasā noslēdza ar 5. rezultātu. Jurijs Talalajevs, piedaloties tajā pašā “B” grupā, 100 m brasa, 50 m brīvā stila un 50 m brasa distancēs visās disciplīnās ieguva 7. vietu.

Vēlamies pateikties Rēzeknes pilsētas Sporta pārvaldes vadībai par sniegto atbalstu dalībai šajās sacensībās.