Divas dienas, 1.-2. jūnijā Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvaldes sporta namu pieskandināja jauno florbolistu aktivitātes. Latvijas Veselības nedēļas ietvaros norisinājās sacensības florbolā “Rēzeknes Jaunatnes florbola kauss”. Sacensībās piedalījās piecas komandas vecuma grupā U-10 un pa trim komandām vecuma grupās U-12 un U-14.

Jaunākajā grupā komandas vispirms izspēlēja apļa turnīru katra komanda ar katru, pēc tam finālspēlēs noskaidroja uzvarētājus. Spēcīgāki izrādījās vidzemnieki – pirmo vietu izcīnīja komanda “Lekrings 1”, otro vietu – “Lekrings 2”, atstājot aiz sevis trīs rēzekniešu komandas. Spraiga cīņa notika starp “Lekrings 2” un Rēzekne 1 komandām spēlē par otro vietu, tomēr ar 4:2 uzvaru svinēja vidzemnieki.

Vecākajās grupās komandas izspēlēja divu apļu turnīru, katra ar katru izspēlējot pa divām spēlēm. Vecuma grupā U-12 par uzvarētājiem kļuva Viļānu novada komanda, kura visās spēlēs izcīnīja uzvaras – ar 8:4; 5:4 pārspējot Rēzekne 1 komandu un ar 7:4; 5:3 – Rēzeknes 2 komandu. Mājinieku komandas savā starpā izcīnīja pa vienai uzvarai, bet labāka vārtu attiecība pirmajai komandai un sacensībās godpilnā otrā vieta.

Vecuma grupā U-14 par uzvarētājiem kļuva Viļānu novada pirmā komanda, kura arī visās spēlēs izcīnīja uzvaras – ar 7:2; 11:1 pārspējot vietējo komandu “Kohozniki” un ar 16:4; 11:5 – Viļānu novada otro komandu. “Kolhozniki” ar 12:1 un 5:3 pārspēja Viļānu novada otro komandu un izcīnīja godpilno otro vietu.