Svētdien, 2. jūnijā Baložos norisinājās Latvijas pašvaldību sporta veterānu – senioru 56. sporta spēļu finālsacensības šahā, bet Ķekavā – novusā.

Šahā spēles notika pēc Šveices sistēmas 7 kārtās. Vecuma grupā 80+ par sacensību uzvarētāju ar sakrātiem sešiem kļuva starptautiskais meistars Valērijs Žuravļovs, bet vecuma grupā 50+ Agris Aģis ar 3,5 punktiem izcīnīja 10. vietu un Aleksandrs Vasiļkovs ar 3,5 punktiem – 13. vietu. Komandu vērtējumā Rēzeknes komandai 15. vieta 25 komandu konkurencē.

Valērijs Žuravļovs

Novusā spēles notika pēc Šveices sistēmas – dubultspēlēs 10 kārtās, 70+ vecuma grupā – 9 kārtās, pārējās grupās – 11 kārtās. Otro vietu ar 13 punktiem 70+ vecuma grupā izcīnīja Heinrihs Janovskis. Vecuma grupā 60+ Imants Ločmelis ar 15 punktiem izcīnīja sesto vietu, Ivans Leonovs ar 12 punktiem – 24. vietu un Guntars Dzenis ar 12 punktiem – 31. vietu starp 72 dalībniekiem.

Jaukto dubultspēļu sacensībās Anna Laganovska ar Alekseju Kručānu ar sakrātiem 11 punktiem izcīnīja ceturto vietu. Komandu vērtējumā Rēzeknes komandai 9. vieta 44 komandu vērtējumā.