Svētdien, 30. jūnijā Kovšu ezera pludmalē norisinājās Rēzeknes pilsētas atklātās Kausa izcīņas pludmales volejbolā sieviešu un vīriešu komandām otrā posma spēles, kurās piedalījās 9 sieviešu un 11 vīriešu komandas. Spēles tāpat kā pirmajā posmā un MIX komandām notika pēc divmīnusu sistēmas, katram dalībnieku pārim garantējot divas spēles.

Dāmām pirmo vietu izcīnīja Rēzeknes BJSS komanda Mičule / Lucijanova (Elīna Mičule un Amanda Lucijanova), kuras finālspēlē par pirmo vietu spraigā cīņā ar 2:1 (12:15; 15:11; 11:9) uzvarēja Rēzeknes / Nautrēnu komandu “Linda/ Santa” (Linda Bumbiša un Santa Springa). Savukārt spēlē par trešo vietu Nautrēnu komanda “Katrīna/ Kristīne” (Katrīna Rudzīte un Kristīne Dzierkale) ar 2:0 pārspēja komandu “Krāslava” (Solvita Ekmane un Aleksandra Andrukoviča). Kopvērtējumā tiks ņemti vērā divu posmu labākie rezultāti ar obligātu dalību trešajā posmā.

Dāmu komandu kopvērtējums pēc otrā posma:

  1. “Katrīna/ Kristīne” (Katrīna Rudzīte, Kristīne Dzierkale) – 6 punkti
  2. “Mičule/ Lucijanova” (Elīna Mičule, Amanda Lucijanova) – 6,5
  3. “Beitāne/ Poļaka” (Ilze Beitāne, Jana Poļaka) – 9,5
  4. “Krāslava” (Solvita Ekmane, Aleksandra Andrukoviča) – 11,5
  5. ”DNSS” (Simona Zemlicka, Nadežda Gribute) – 15
  6. “Sudraba/ Morozova” (Kristīne Sudraba, Aleksandra Morozova) – 17
  7. “Mihejeca/ Gribute” (Valērija Mihejeva, Anželika Gribute) – 18,5

Dalība tikai vienā posmā:

  • 1. “Vergu cietums” (Kristīne Litavniece, Karlīna Krīgale) – 1 punkts
  • 2.-3. ”BOBIBU” (Jekatrina Borisovska-Cvetkova, Linda Bumbiša) – 2
  • 2.-3.”Linda/ Santa” (Linda Bumbiša, Santa Springa) – 2
  • 4.-5. “Žukova/ Lucatnika” (Viktorija Žukova, Laura Lucatnika) – 5,5
  • 4.-5. “ENDI” (Enija Zaķe, Diāna Cīrule) – 5,5

Kungiem pirmo vietu izcīnīja komanda “Smirnovs/ Turlajs” (Vlads Smirnovs un Sandris Turlajs), kuri finālspēlē par pirmo vietu ar 2:0 (15:10; 15:6) uzvarēja komandu “Beziks” (Jānis Gabranovs un Juris Beziks). Savukārt spēlē par trešo vietu komanda “Bērzgale” (Arnis Žogots un Oļegs Žukovs) ar 2:0 pārspēja komandu “Dzirnavas” (Ilmārs Malinovskis un Mareks Malinovskis).

Kungu komandu kopvērtējums pēc otrā posma:

  1. “Smirnovs/ Turlajs (Vlads Smirnovs, Sandris Turlajs) – 2 punkti
  2. “Beziks” (Jānis Gabranovs, Juris Beziks) – 4
  3. “Teikļinīki” (Oskars Ivulāns, Aigars Brīvers) – 11
  4. “Nike” (Edvīns Viguls, Gunārs Užulis) – 16
  5. ”Vabole” (Rodrigo Lavrinovičs, Mareks Mežiniks) – 18
  6. “Veterāni” (Dainis Lucijanovs, Andris Zunda) – 24,5

Dalība tikai vienā posmā:

  • 1.-2. “Meinerts/ Širjakovs” (Dmitrijs Meinerts, Andris Širjakovs) – 3 punkti
  • 1.-2. “Bēzrgale” (Arnis Žogots un Oļegs Žukovs) – 3
  • 3.-4. ”Dagda” (raivis Mizāns, Žanis Silinevičs) – 4
  • 3.-4. “Dzirnavas” (Ilmārs Malinovskis un Mareks Malinovskis) – 4
  • 5. “Uzvārdi” (Armands Ivulāns, Jānis Višs) – 5,5
0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2019 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?