Svētdien, 21. jūlijā Kovšu ezera pludmalē norisinājās Rēzeknes pilsētas atklātās Kausa izcīņas pludmales volejbolā sieviešu un vīriešu komandām trešā noslēdzošā posma spēles, kurās piedalījās 8 sieviešu un 12 vīriešu komandas. Spēles, tāpat kā pirmajā posmā un MIX komandām, notika pēc divmīnusu sistēmas, katram dalībnieku pārim garantējot divas spēles. Šajā posmā tika izcīnītas Rēzeknes pilsētas čempionāta medaļas gan sievietēm, gan vīriešiem.

Dāmām pirmo vietu un Rēzeknes pilsētas čempioņu titulu izcīnīja Preiļu/ Barkavas apvienotā komanda “Vergu cietums” (Kristīne Litavniece, Karlīna Krīgale), kuras finālspēlē par pirmo vietu spraigā cīņā ar 2:1 (12:15; 15:12; 11:8) uzvarēja Daugavpils novada komandu “1+1” (Kristīne Teivāne, Inga Macenko). Savukārt spēlē par trešo vietu Rēzeknes/ Nautrēnu komanda ”BO-BI-BU” (Jekatrina Borisovska-Cvetkova, Linda Bumbiša) ar 2:0 (15:11; 15:13) pārspēja komandu “Tarasenko/ Filipova” (Darja Tarasenko, Diāna Filipova). Kopvērtējumā tika ņemti vērā divu posmu labākie rezultāti ar obligātu dalību trešajā posmā.

Dāmu komandu kopvērtējums:
1. “Vergu cietums” (Kristīne Litavniece, Karlīna Krīgale) – 2 punkti
2. ”BOBIBU” (Jekatrina Borisovska-Cvetkova, Linda Bumbiša) – 5
3. “Mičule/ Lucijanova” (Elīna Mičule, Amanda Lucijanova) – 6,5
4. “Žukova/ Lucatnika” (Viktorija Žukova, Laura Lucatnika) – 11
5. ”DNSS” (Simona Zemlicka, Nadežda Gribute) – 13
6. “Mihejeva/ Gribute” (Valērija Mihejeva, Anželika Gribute) – 16,5
Bez dalības trešajā posmā:
7. “Katrīna/ Kristīne” (Katrīna Rudzīte, Kristīne Dzierkale) – 6 punkti
8. “Beitāne/ Poļaka” (Ilze Beitāne, Jana Poļaka) – 9,5
9. “Krāslava” (Solvita Ekmane, Aleksandra Andrukoviča) – 11,5
10. “Sudraba/ Morozova” (Kristīne Sudraba, Aleksandra Morozova) – 17
Dalība tikai vienā posmā:
11. ”Linda/ Santa” (Linda Bumbiša, Santa Springa) – 2
12. “1+1” (Kristīne Teivāne, Inga Macenko) – 2
13. “Tarasenko/ Filipova” (Darja Tarasenko, Diāna Filipova) – 4
14. “ENDI” (Enija Zaķe, Diāna Cīrule) – 5,5

Kungiem Rēzeknes pilsētas čempionu titulu un pirmo vietu arī šajā posmā izcīnīja komanda “Smirnovs/ Turlajs” (Vlads Smirnovs un Sandris Turlajs), kuri finālspēlē par pirmo vietu saspringtā cīņā ar 2:1 (15:3; 14:16; 11:9) uzvarēja komandu “Aksjonova 2” (Viktors Tarakanovs, Andris Širjakovs). Savukārt spēlē par trešo vietu komanda “Bērzgale” (Arnis Žogots un Oļegs Žukovs) ar 2:0 pārspēja komandu “Teikļinīki” (Oskars Ivulāns, Aigars Brīvers).

Kungu komandu kopvērtējums:

1. “Smirnovs/ Turlajs (Vlads Smirnovs, Sandris Turlajs) – 2 punkti
2. “Beziks” (Jānis Gabranovs, Juris Beziks) – 4
3. ”Bērzgale” (Arnis Žogots un Oļegs Žukovs) – 6
4. “Teikļinīki” (Oskars Ivulāns, Aigars Brīvers) – 9,5
5. “Uzvārdi” (Armands Ivulāns, Jānis Višs) – 11
6. “Dzirnavas” (Ilmārs Malinovskis un Mareks Malinovskis) – 14,5
7. “Veterāni” (Dainis Lucijanovs, Andris Zunda) – 17,5
8. “27” (Modris Vasiļevskis, Sandis Lukašenko) – 17,5
9. ”Vabole” (Rodrigo Lavrinovičs, Mareks Mežiniks) – 18
10. “17” (Alens Sprukts, Andrejs Kozlovs) – 20,5
Bez dalības trešajā posmā:
11. “Nike” (Edvīns Viguls, Gunārs Užulis) – 16
Dalība tikai vienā posmā:
12. “Aksjonova 2” (Viktors Tarakanovs, Andris Širjakovs) – 2 punkti
13. “Meinerts/ Širjakovs” (Dmitrijs Meinerts, Andris Širjakovs) – 3
14. Dagda” (Raivis Mizāns, Žanis Silinevičs) – 4

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2019 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?