Datums

07.11.2018. - 11.11.2018.

Notikuma apraksts

Katru vakaru plkst. 19.00 Rēzeknes 3. vidusskolas aktu zālē notiks lekciju cikls ar nosaukumu “Personības attīstība”.

Kā vairākus iepriekšējos gadus, arī šogad klausītājus uzrunās vieslektore Lidija Neikurs (Ukraina). Zaokskas Universitātes (Krievija) un Ukrainas Humanitārā institūta pasniedzēja, ģimeņu konsultante, speciāliste bērnu audzināšanas un ģimenes saglabāšanas jautājumos.

L. Neikurs ar Rēzekni saista siltas jūtas un vēlme ieguldīt tās iedzīvotāju labklājībā, jo šeit pirms dažiem gadiem viņu ciemos vēl gaidīja vīra māte Jekaterina Neikurs, kas piedzīvoja piepildītu 100 gadus garu mūžu. Bērnībā un jaunībā te dzīvoja viņas vīrs Vilis Neikurs, kas savulaik ir absolvējis tieši 3. vidusskolu.

Projekta mērķis ir cilvēkiem atgādināt un iedvesmot labākai sevis versijai, līdz ar to arī valsts. Jo valsts esam mēs paši – cilvēki. Bieži vien vainojam citus savās neveiksmēs un neizdošanās. Tā ir ērtāk.  Kopā ar lektori metīsim izaicinājumu saviem domu ieradumu celiņiem, klausoties Eiropas sabiedrības 5 aktuālākās tēmas par personības attīstības jautājumiem. Lektore saka: “Lai kādā valstī es runātu, pamatjautājumi, kas interesē klausītājus, ir klasiski, neatkarīgi no valsts labklājības līmeņa vai citiem aspektiem.”

Lai realizētu šo projektu ir ieguldīts brīvprātīgo darbs un ziedojumi. Tāpēc apmeklētāji šīs lekcijas varēs apmeklēt un izbaudīt bez maksas. Atgādinām, ka bērni lekciju laikā varēs apmeklēt radošas nodarbības, tāpēc vecāki varēs netraucēti iedziļināties izklāstītajos tematos. Iepriekš piesakoties, būs iespējamas arī individuālās konsultācijas.

Lekciju ciklu organizē Adventistu Rēzeknes draudze, bet atbalsta Rēzeknes pilsētas domes pārvalde “Sociālais dienests”.

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2019 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?