Datums

09.05.2019. - 25.05.2019.

Notikuma apraksts

Jau trešo pavasari 10 mūsmāju jaunieši pavadīs Erasmus+ apmaiņas projektā Itālijā, kura šī gada nosaukums un tēma ir “Different but equal: artistic languages of diversity as a richness for humanity”. Projekts notiks Kampaņas pilsētā, netālu no Neapoles. Kopā ir iesaistītas 5 organizācijas no 4 valstīm – Itālijas, Latvijas, Rumānijas un Francijas. Partnerorganizācijas no Itālijas un Rumānijas 2018. gada oktobrī viesojās apmaiņas projektā “Four wiser monkeys” Rēzeknē.

Projektā tiks izmantotas neformālās izglītības metodes un īpašs uzsvars tiek likts uz vienlīdzību. Visi dalībnieki būs sadalīti 4 grupās, kur katra grupa pievērsīsies tēmai “Dažādi, bet vienlīdzīgi” ar 4 dažādām izpausmēm: grafisko (sienas veidošana), teātra (ar īsu sniegumu), dejas un video veidošanu, kas tiks prezentēti projekta pēdējā dienā. Rēzekniete Viktorija Grappa vadīs sienas apgleznošanas darbnīcu, kur jaunieši vietējās vidusskolas sienas apgleznos ar viņas ideju, bet dejas darbnīcu vadīs Daniela Plasa.

Paralēli darbnīcām jauniešiem no katras valsts prezentēs savu organizāciju Kampaņas pilsētas domē, prezentēs savu valsti un kultūru nacionālajos vakaros un tiksies ar itāļu skolēniem.

Projekts tiek realizēts “ERASMUS+ Jaunatne darbībā” programmas ietvaros.

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2019 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?