Datums

16.06.2018.

Laiks

10:00

Notikuma apraksts

Veselības, sporta un lieliska garastāvokļa svētki tiek organizēti visiem, kas grib atpūsties no ikdienas rūpēm un iegrimt sporta un svētku atmosfērā visai ģimenei.

Svētkos var piedalīties pilnīgi visi ģimenes locekļi – mammas, tēti, jebkura vecuma bērni, vecmāmiņas, vectētiņi, tantes, onkuļi un citi. Un, pat, ja Jūs nevarat palielīties ar sportiskiem sasniegumiem un panākumiem sportā, vienalga nāciet un piedalieties šajos svētkos! Jo galvenais svētku mērķis nav sporta sasniegumi, bet gan lieliska iespēja pavadīt laiku kopā ar visu ģimeni, iepazīties un sadraudzēties ar tādām pašām ģimenēm kā Jūs.

Šoreiz ģimenes pasākuma tēma – „Latvijas simtgade”. Dalībniekus gaida konkursi un stafetes, speciāls konkurss tētiem, bet pašus mazākos gaida sacensības “Rāpotāju skrējiens”.

Papildus ģimeņu konkursiem un stafetēm uzstāsies sporta kluba TFK Rēzekne sportisti. Turklāt visiem dalībniekiem būs balvas!

Formas tērps – sportisks apģērbs. Mēs piedāvājam apģērbu papildināt ar tematikai „Latvijas simtgade” atbilstošiem aksesuāriem. Oriģinālākie personāži tiks apbalvoti.

Lai piedalītos sportiski izklaidējošajos svētkos, līdz 11. jūnijam jānosūta pieteikums brīvā formā uz e-pastu konkurspr@inbox.lv vai pa tālruni 28375137. Pieteikumā jānorāda visu ģimenes locekļu vārdi un uzvārdi, bērnu vecums, ģimenes komandas nosaukums, kontakttālrunis.

Būs jautri un interesanti! Tāpēc mēs ar prieku aicinām visus nākt, skatīties un piedalīties! Reģistrācija no plkst. 9.30!

Lietus gadījumā pasākums notiks 17. jūnijā.

Svētkus organizē „Rēzeknes Māmiņu klubs” sadarbībā ar Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvaldi un Olimpisko centru “Rēzekne”. Pasākumu atbalsta: Rēzeknes pilsētas dome, Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvalde, SIA “Olimpiskais centrs “Rēzekne””, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs „Zeimuļs”, SIA “Rēzeknes ūdens”, SIA “Planeta”, kompānija “Teva”, karatē klubs „Sakura”, sporta klubs TFK Rēzekne, biedrība „Par Stipru Ģimeni”.

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2019 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?