Datums

26.04.2019.

Laiks

17:30 - 19:30

Notikuma apraksts

Rēzeknes Māmiņu kluba 1.9. telpā

Vairāku grāmatu autore, dūla un trīs bērnu mamma Linda Rozenbaha tiksies ar topošajiem vecākiem, jaunajiem vecākiem, vecvecākiem un citiem interesentiem uz sarunu par dzemdībām un grāmatas tapšanas aizkulisēm. Tāpat tikšanās reizē būs iespēja tikties ar grāmatas vāka un dažu iekšlapu fotogrāfi Eviju Gruznu (Pušmucāni), kura ir rēzekniete. Un, iespējams, vēl kādu pārstāvi no Latgales, kas piedalījies grāmatas tapšanā.

Linda Rozenbaha pazīstama kā “Gaidības un radības ar prieku” autore, taču vasarā izdota vēl viena grāmata “Dziedinošās dzemdības”. “Grāmatā aprakstītie patiesie dzemdību stāsti iedvesmo, bet speciālistu profesionālie skaidrojumi palīdz izprast dažādas situācijas un iedrošina. Te paveras aizkara maza daļiņa, kas atklāj dzimšanas Brīnumu. “Skaisti” nav sinonīms vārdam “Viegli”… piedzimšana par Mammu transformē sievietes līdzšinējo dzīves pieredzi un dod apziņu – es varu visu!” tā atsauksmē par grāmatu raksta Māra Grieze, mājdzemdību un Siguldas slimnīcas vecmāte.

Aicinām uz īpašu, maigu, mierīgu satikšanos un sarunu ar Lindu mammas – topošās, esošās. Arī tētus, vecvecākus un citus interesentus, visu ģimeni. Lai sarunu laikā kopā ar Lindu nonāktu dzemdību pasaulē, kas liks sajusties pasargātai, drošībā, saprastai.

Tikšanās laikā:

  • autore lasīs nelielu dzemdību stāsta fragmentu;
  • runāsim par saudzīgām dzemdībām un kā līdz tādām nonākt;
  • runāsim, kā tapusi grāmata un kas no tās noticis Latgalē;
  • izmēģināsim kādu no metodēm, kas palīdz gatavoties dzemdībām, bet noder arī jaunajiem vecākiem;
  • būs iespēja uzdot jautājumus.

Linda Rozenbaha ir ne tikai autore divām dziedinošām grāmatām, bet arī dūla, portāla Veselam.lv redaktore un mamma trīs bērniem. Dūla sniedz nemedicīnisku, emocionālu, informatīvu un arī fizisku atbalstu gaidību, dzemdību un pēcdzemdību laikā.

Vairāk informācijas gaidibas.lv vai wa.me/37126633854

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2019 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?