Datums

15.08.2019.

Laiks

13:00

Notikuma apraksts

Mazā zāle

Filmas oriģinālvalodā ar subtitriem angļu valodā.

Latvijas Kultūras akadēmijas Nacionālās Filmu skolas īsfilmu izlase

Uz laika malas

Dokumentāla filma, 2017, Latvija, 26 min.

Rež. Antons Barons

Sv. Benedikta ordeņa klostera iemītnieki Lietuvā turpina senāko organizēto mūku tradīciju – dzīvi nabadzībā, šķīstībā un paklausībā. Filmas uzņemšanas grupa devās uz klosteri, lai starp laiku un klusumu dokumentētu mūku ritualizēto dzīvi.

 

Debesu ciemiņš

Komēdija, 2018, Latvija, 29 min.

Rež. Māris Bezmers

Lomās: Andrejs Možeiko, Jānis Vimba, Andris Bērziņš, Ilze Pukinska, Mārtiņš Meiers, Inga Apine

Lai Dinārs piepildītu savu sapni un no dziļiem laukiem dotos studēt režiju uz Rīgu, viņam ir vajadzīga tēva piekrišana un atbalsts. Tēvs liek noorganizēt Dināram brāļa Dzidra kāzas. Viss noris pēc Dināra scenārija līdz brīdim, kad pēkšņi nomirst galvenā rituāla mākslinieks no Rīgas. Lai atrisinātu traģikomisko situāciju, Dinārs lūdz palīdzību ciemiņam no debesīm, kurš negaidīti nolaidies ar lidmašīnu netālajā pļavā.

 

Esmu divdomīgs

Absurda komēdija, 2018, Latvija, 17 min.

Rež. Elizabete Mežule-Gricmane

Lomās: Varis Piņķis, Inga Alsiņa

Fotogrāfs savu dzīvi aizvada rimti, savā ikdienā veicot vienu un to pašu. Viņa kaislība un jēgas meklējumi iemiesojas fotogrāfijās. Vienas dienas garumā fotogrāfs dodas savās dienas gaitās, piedzīvodams situācijas, kurās atspoguļojas viņa prāta un emociju neviennozīmīgā daba. Viņš kļūst par liecinieku tam, kas līdz šim viņam bijis noslēpums.

 

Aviācijas institūta bērni

Dokumentālā filma, 2017, Latvija, 23 min.

Rež. Žulijennuhums Amadu Kuļibaļi

Padomju laikā Aviācijas institūtā mācījās vairums ārvalstu studentu, tostarp mūsu tēvi, kas pēc Padomju Savienības sabrukšanas kļūs par pirmo Latvijas tumšādaino iedzīvotāju paaudzi. Mēs esam viņu bērni – pirmā tumšādaino latviešu paaudze. Mēs cenšamies noskaidrot, kā mūsu dzīve atšķiras no mūsu vecāku dzīvēm, kas mūs atšķir vai vieno ar pārējo mūsdienu Latvijas sabiedrību. Ko tas nozīmē – būt atšķirīgam, un kā tas ietekmē mūsu dzīves?

 

Lelles

Komēdija, 2018, Latvija, 31 min.

Rež. Ieva Norvele

Lomās Lelde Dreimane, Tīna Zariņa, Ivars Kļavinskis, Madars Zvagulis, Roland Laos, Niklāvs Kurpnieks, Jānis Kronis

Nakts, Rīga, divas jaunas meitenes un vīrietis. Viņu ceļi nejauši krustojas. Sandra un Inese domā, ka Andris viņas uzaicina uz restorānu, bet Andris ir taksometra šoferis, kurš Sandru un Inesi notur par klientēm. Vakariņas restorānā ir notiesātas, bet naudas, ar ko samaksāt, nevienam nav. Tā sākas pārpratumu kaskāde vienas nakts garumā.

 

Ieejas maksa:

2,00 €

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2019 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?