Karjera

Karjera – personības izaugsme visa mūža garumā. Karjeras vadības prasmēm jābūt katram cilvēkam. Jāsāk ar sevis apzināšanos un pēc tam iepazīšanās ar darba pasauli un lēmuma pieņemšana. Prognoze: pa dzīvi vajadzēs nomainīt ap 7 profesijām, par 5 no tām vēl nezinām.

On-line mācību spēle sava sapņu darba meklēšanai ”Atrodi Savu Aizraušanos” Latgalē

Ikvienam Latgales iedzīvotājam no 18 gadiem ir unikāla iespēja bez maksas apgūt metodes, kas ļauj atrast sev piemērotāko darbu, nozari, virzienu dzīvē. Bezmaksas on-line spēle ilgs no 1. līdz 15. jūnijam, ar klātienes tikšanām 1., 8. un 15. jūnijā Daugavpils universitātē. Ir iespēja spēli spēlēt tikai online režīmā (vairāk skatīt anketā). Dalībnieku atlase notiks, izvērtējot pieteikuma anketas. Vietu skaits ierobežots. Pieteikšanās līdz 24. maijam.

Pieteikuma anketa latviešu valodā.

Pieteikuma anketa krievu valodā.

Plašāka informācija

Jauniešiem (18 – 25 gadi)

25% jauniešu no 18 līdz 25 gadiem nenodarbināti.

Ja tu nemācies un nestrādā, bet vēlies palielināt savas izredzes atrast piemērotu darbu, uzzini par iespējām pieteikties Nodarbinātības valsts aģentūras īstenotajam ESF projektam “Jauniešu garantijas”, kas piedāvā valsts un ESF apmaksātus atbalsta pasākumus: individuālās konsultācijas, dažādu izglītības programmu apguve (stipendija 100 eiro), palīdzība darba meklēšanā. NVA Rēzeknes filiāle, Atbrīvošanas alejā 155, 204.kabinets, tel.64607803.

Skolu un uzņēmumu sadarbība

Rēzeknes uzņēmēji tika aicināti piedalīties aptaujā par iespējamo sadarbību ar bērniem, jauniešiem un izglītības iestādēm. Vairāki uzņēmēji ir izteikuši vēlmi sadarboties.

NVA Rēzeknes filiāle

Adrese: Atbrīvošanas alejā 155, 204. kabinets
Tālrunis: 646 07803

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2019 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?