Karjera

Karjera – personības izaugsme visa mūža garumā. Karjeras vadības prasmēm jābūt katram cilvēkam. Jāsāk ar sevis apzināšanos un pēc tam iepazīšanās ar darba pasauli un lēmuma pieņemšana. Prognoze: pa dzīvi vajadzēs nomainīt ap 7 profesijām, par 5 no tām vēl nezinām.

#PanākumuSkola jauniešiem (18–30 g.)

20. septembrī no plkst. 17.45 Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā „Zeimuļs” (Krasta ielā 31) notiks seminārs jauniešiem (18–30 g.). Seminārā ar savām zināšanām un pieredzi dalīsies četri iedvesmojoši cilvēki, kuri veicinās izveidot noderīgu kontaktu loku un nodos nepieciešamās zināšanas, lai atbalstītu jaunieti ceļā uz nozīmīgu karjeru un piepildītu dzīvi.

Viena no iedvesmotājiem – Jurita Krūma. Noslēpumainā uzņēmēja, par kuras biznesu nekur neko nevar uzzināt, bet vienmēr kāds to iesaka kādam, kurš to ir ieteicis kādam citam. Jau pusgadu viņa sevi sauc par latgalieti Liepājā, kura izbauda dzīvi 12 kvadrātmetros. Jau trīsarpus gadus viņa sevi sauc par uzņēmēju, kurai nav ne biroja, ne reklāmas, ne darba laika, ne atvaļinājuma. Viņu strādājot vari sastapt jebkur – stāvlaukumā, pludmalē, sporta zālē vai kafejnīcā. Jurita pastāstīs kā uzvarēt biznesā, negribot uzvarēt; kā strādāt no sirds (un no rajona); kāpēc būt jocīgam ir forši (un finansiāli izdevīgi); kā dzīvot vairāk ar mazāk!

Pārējie iedvesmotāji būs ne mazāk interesanti un tikšanās ar viņiem – ne mazāk noderīga jauniešiem. Tieši jaunieši ir nākotnes līderi mūsu valstī, tomēr ne visiem ir vienādas iespējas realizēt savu potenciālu. Tādēļ #PanākumuSkola strādā, uzrunājot jauniešus vienkāršā un saprotamā veidā, klātienes semināros un tiešsaistē.

Jauniešu ieguvumi no gaidāmā semināra: dzīves un biznesa prasmes – komunikācijas māksla, drosme, ambīcijas, motivācija, mērķu izvirzīšana un sasniegšana, karjeras plānošanas iemaņas.

Uz tikšanos seminārā tiek gaidīti visi interesenti. Dalībniekiem iepriekš jāreģistrējas vietnē:  https://ej.uz/PanakumuSkolaRezekne.

Jauniešiem (18 – 25 gadi)

25% jauniešu no 18 līdz 25 gadiem nenodarbināti.

Ja tu nemācies un nestrādā, bet vēlies palielināt savas izredzes atrast piemērotu darbu, uzzini par iespējām pieteikties Nodarbinātības valsts aģentūras īstenotajam ESF projektam “Jauniešu garantijas”, kas piedāvā valsts un ESF apmaksātus atbalsta pasākumus: individuālās konsultācijas, dažādu izglītības programmu apguve (stipendija 100 eiro), palīdzība darba meklēšanā. NVA Rēzeknes filiāle, Atbrīvošanas alejā 155, 204.kabinets, tel.64607803.

Skolu un uzņēmumu sadarbība

Rēzeknes uzņēmēji tika aicināti piedalīties aptaujā par iespējamo sadarbību ar bērniem, jauniešiem un izglītības iestādēm. Vairāki uzņēmēji ir izteikuši vēlmi sadarboties.

NVA Rēzeknes filiāle

Adrese: Atbrīvošanas alejā 155, 204. kabinets
Tālrunis: 646 07803

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2019 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?