Pašvaldības īpašuma privatizācijas un atsavināšanas komisija

Priekšsēdētāja: Ilona Zaharkeviča Priekšsēdētājas vietnieks: Aleksejs Stecs Locekļi: Andrejs Pokuļs, Kaspars Koļčs, Valērijs Aleksejevs. Kontaktpersona: Daina Bārdule, 64607651

Administratīvā komisija

Priekšsēdētāja: Margarita Voiciša Priekšsēdētājas vietniece: Olga Kovaļova Locekļi: Vilma Kaļiņina, Vladimirs Bogdanovs, Anna Zelenkova, Romans Suhobokovs, Anita Batare, Natālija Siņicina. Kontaktpersona: Margarita Voiciša, 64607613

Dzīvojamo māju privatizācijas komisija

Priekšsēdētāja: Lilija Gavare Priekšsēdētājas vietnieks: Sandra Skrule Locekļi: Valentīna Kroiče, Valērijs Aleksejevs, Valērijs Ādmidiņš Kontaktpersona: Indra Čigāne, 64607635

Kultūras komisija

Priekšsēdētājs: Normunds Liepiņš Priekšsēdētāja vietnieks: Pēteris Keišs Locekļi: Lidija Ostapceva, Osvalds Zvejsalnieks, Māra Zaļaiskalns, Aleksandrs Sedihs, Diāna Zirniņa, Ilona Filipenoka, Iveta Graudiņa Kontaktpersona: Ilona Filipenoka, 26162206; kulturaskomisija@rezekne.lv

Iepirkumu komisija

Priekšsēdētājs: Andrejs Rešetņikovs Priekšsēdētāja vietnieks: Vadims Fjodorovs Locekļi: Vladimirs Bogdanovs, Natālija Aleksejeva, Alla Gaigule, Uldis Neimanis Kontaktpersona: Vadims Fjodorovs, 64607683

Sociālo jautājumu komisija

Priekšsēdētāja: Kristīne Ustinova Priekšsēdētājas vietnieks: Egdars Šilins Locekļi: Inese Nipere, Olga Jezerska, Aina Selezņova, Ārija Strade, Jāzeps Avdijanovs, Tatjana Sudnika, Olga Belova Kontaktpersona: Inese Nipere, 26639222

Dzīvojamā fonda energoefektivitātes paaugstināšanas jautājumu komisija

Priekšsēdētāja: Svetlana Deņisova Priekšsēdētājas vietnieks: Raimonds Arbidāns Locekļi: Aleksandrs Sedihs, Inna Petrova, Oļegs Lapšovs, Aleksandrs Marčenko, Ināra Golubeva Kontaktpersona: Ināra Golubeva, 29117010

Veselības aprūpes komisija

Priekšsēdētājs: Rolands Jezerskis Priekšsēdētāja vietniece: Lidija Ostapceva Locekļi: Ruta Kuzmane-Bogdanova, Lilita Studene, Kavštanha Malinka Rambadagalla, Karīna Ščerbenko, Renārs Deksnis Kontaktpersona: Karīna Ščerbenko, 26264734

Tūrisma komisija

Priekšsēdētāja: Gunta Letjaga Priekšsēdētājas vietniece: Jeļena Kijaško Locekļi: Aleksejs Stecs, Diāna Zirniņa, Ilona Filipenoka, Igors Nikitins, Baiba Širina Kontaktpersona:

Publisko pasākumu, sapulču, gājienu un piketu organizēšanas komisija

Priekšsēdētājs: Raimonds Olehno Priekšsēdētāja vietnieki: Pāvels Savickis, Margarita Voiciša Locekļi: Voldemārs Platacis, Kristīne Kokoreviča, Ilona Opincāne, Jaroslavs Ivanovs Kontaktpersona: Pāvels Savickis, 64607615

Vēlēšanu komisija

Priekšsēdētāja: Diāna Pirožkina Locekļi: Larisa Judova, Janīna Dukule, Vilma Kaļiņina, Vasilijs Rutkovskis, Margarita Voiciša, Jurijs Petkevičs Kontaktpersona: Larisa Judova, 646 07604

Civilās aizsardzības komisija

Priekšsēdētājs: Aleksandrs Bartaševičs (Rēzeknes pilsētas dome) Locekļi: Andrejs Rešetņikovs (Rēzeknes pilsētas dome), Viktors Ščavinskis (Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests), Gunārs Pašķevičs (Valsts policija), Euģēnijs Upenieks (Valsts meža dienests), Anatolijs Aņisimovs (AS ”Sadales Tīkli”), Ināra Tirole (Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests), Ērika Ruskule (Valsts vides dienests), Mārīte Ņukša (Pārtikas un veterinārais dienests), Vladimirs Miņins (Veselības inspekcija), Aivars Uzulnīks (Valsts robežsardzes koledža), Gunārs Vizulis (Latvijas Republikas Zemessardze) Kontaktpersona: Jolanta Rimša, 646 07676

Ekonomikas attīstības un iedzīvotāju nodarbinātības komisija

Priekšsēdētājs: Andris Filipenoks Priekšsēdētāja vietnieks: Aleksejs Stecs Locekļi: Jurijs Petkevičs, Raimonds Arbidāns, Sandra Ežmale, Aleksandrs Irišins, Gunta Letjaga, Jekaterina Meirāne, Mihails Kabanovs. Kontaktpersona: Indra Čigāne, 64607635

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2018 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?