Svētdien, 18. jūnijā plkst. 18.00 Latgales vēstniecībā GORS noslēgsies projekts “Latgales Princese un Princis”. 20. maijā Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” notika pretendentu atlase projektam “Latgales Princese un Princis 2017”.

Žūrija nolēma dot iespēju piedalīties 16 dalībniekiem: Dinai Strodei, Karlīnai Šarovai, Džūlijai Ļisicinai, Kristīnei Jefimovai, Vanesai Volkovai, Elizabetei Ivanovai, Mereditai Pokulei, Eduardam Mikučam, Ričardam Cakulam, Anastasijai Danilovai, Anastasijai Amosovai, Arvim Priedeslaipam, Elīzai Simonovai, Arinai Matulei, Denisam Gruzdem un Germanam Vasjkovam.

Ņemot vērā to, ka projekta mērķis ir attīstīt dalībnieku talantus, apgūt dejotprasmi, pārkāpt psiholoģiskās barjeras un rezultātā plašai sabiedrībai demonstrēt kultūras programmu, kas apgūta intensīva sagatavošanās posma laikā, nodarbību un aktivitāšu grafiks pēdējās trīs nedēļās ir bijis ļoti piesātināts ar dažādām noderīgām un aizraujošām aktivitātēm, gūstot zināšanas, kas noderēs bērnu turpmākajā izaugsmē.

Gandrīz katru dienu bērniem notika nodarbības ar deju pasniedzēju – horeogrāfi Annu Zmeikinu, kuru laikā bērni ne tikai apguva deju soļus, bet arī gatavoja lugas iestudējumu. Tādēļ, lai vispirms saliedētu komandu, ar bērniem strādāja psiholoģe Olga Šarigina.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?