Daudzi jautājumi, kurus rēzeknieši apspriež ar domes vadību tikšanās reizēs, tiek izskatīti un iespēju robežās risināti. Tā, atsaucoties uz rēzekniešu lūgumu, tiek ieviestas izmaiņas “Rēzeknes satiksme” autobusu reisa Nr. 15 maršruta “Centrs – Blaumaņa iela – Rītausma” kustības shēmā.

No 26. jūnija plkst. 8.55 no pieturas ”Blaumaņa iela” autobuss kursēs, iebraucot pieturā “Vipinga”, un aties no Vipingas plkst. 9.25. Atiešanas laiks no pieturas “Rītausma” mainās no plkst. 9.30 uz plkst. 9.50. Virzienā “Vipinga – Rītausma” autobuss nepiestās pieturā “Autoosta uc”, bet piestās pieturā “Ezers nc”. Plkst. 20.00 no pieturas” Rītausmas” autobuss kursēs caur Vipingu ar atiešanas laiku plkst. 20.25 no Vipingas uz Blaumaņa ielu.

Pēdējais autobusa Nr.15 reiss no pieturas “Blaumaņa iela” aties plkst. 20.55 un no Rītausmas plkst. 21.30. Tātad, turpmāk tas būs par 20 minūtēm vēlāk, nekā iepriekš. Pārējie reisi paliek bez izmaiņām.

Turklāt SIA “Rēzeknes satiksme” informē, ka tie Rēzeknes iedzīvotāji, kuriem braucot maršrutā Nr. 5 no pieturas “Atpūta” nepieciešams nokļūt uz Blaumaņa ielu, kā arī no pieturas “Blaumaņa iela” līdz pieturai “Atpūta”, var izmantot pieturu “SuperNetto”, lai pārsēstos uz autobusiem, kuriem gala punkts ir attiecīgi “Blaumaņa iela” vai “Atpūta”.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?