Izskanējušas Latvijas pašvaldību vēlēšanas un šodien jau ir zināmi arī rezultāti. Rēzeknes pilsētas domes sastāvā notikušas visai nelielas izmaiņas – mainās tikai divi deputāti.

Šā gada vēlēšanu rezultātā domes krēslus atbrīvos pašreizējais deputāts Raimonds Arbidāns (partija “Vienoti Latvijai”), kurš šogad nebalotējās atkārtoti, un 2013. gadā ievēlētais no politiskās partijas “Alternative” Vjačeslavs Dubovskis, kurš šogad pārstāvēja Latvijas Reģionu Apvienību, partiju “Latvijas attīstībai” un politisko partiju “Alternative” sarakstu, bet nepārsniedza nepieciešamo 5% robežu.

Šogad Rēzeknes pilsētas domes vēlēšanās piedalījās 50,59% no Rēzeknes balsstiesīgajiem iedzīvotājiem (iepriekšējās vēlēšanās – 47,47%). Rezultātā vislielāko vēlētāju atbalstu ieguva sociāldemokrātiskā partija “Saskaņa” un esošais mērs Aleksandrs Bartaševičs, kā arī deputāti Lidija Ostapceva, Vladimirs Bogdanovs, Aleksandrs Irišins, Aleksejs Stecs, Jānis Krišāns, Andrejs Rešetņikovs, Igors Sergejevs, kā arī šogad pirmoreiz tika ievēlēta domē ARPC “Zeimuļs” metodiķe darbam ar bērniem un ģimenēm, Rēzeknes māmiņu kluba dibinātāja un vadītāja Olga Strode.

Divas deputātu vietas Rēzeknes domē ieguva Latgales partijas, Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, partijas “VIENOTĪBA” pārstāvji Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas rektors, profesors Edmunds Teirumnieks un SIA “Rēzeknes slimnīca” ārsts narkologs Jāzeps Korsaks, kuri arī atkārtoti ieguvuši rēzekniešu atbalstu.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?