Svētdien, 6. augustā Rēzeknes pilsētas svētku ietvaros notiks krāšņs pasākums visai ģimenei – Ģimeņu parāde! Tajā piedalīties var visas ģimenes, kuras dzīvo Rēzeknē, un kurām ir bērni, kā arī ģimenes no novadiem vai arī citām Latvijas pilsētām.

Ģimeņu parāde – tas ir bērnu, vecāku, vecvecāku, draugu un radu svētku gājiens. Lai piedalītos parādē, nepieciešams piereģistrēties un izdomāt krāšņu un oriģinālu tēlu visai savai ģimenei, piemeklēt atbilstošus tērpus, rekvizītus vai košus aksesuārus – karodziņus, piepūšamos balonus, ziedus, vai arī izrotāt bērnu transporta līdzekli – ratiņus, leļļu ratus, bērnu automašīnu, divriteni vai velosipēdu.

Svētku programmā: ģimeņu parāde, bērnu braucamrīku defilē, fotosesija, interaktīvā bērnu izklaidējošā programma, bērnu diskotēka, atrakcijas bērnu rotaļu laukumos un uzvarētāju apbalvošana.

Šogad, pateicoties mūsu sponsoru atbalstam, būs daudz dāvanu! Visas ģimenes – Parādes dalībnieki – saņems balvas no A/S “Swedbank”, aģentūras “Rēzeknes kultūras un tūrisma centrs”, ARPC “Zeimuļs” un Māmiņu Kluba!

Ģimeņu parādes uzvarētāji – krāšņākās, oriģinālākās un radošākās ģimenes – saņems dāvanu kartes 50 eiro vērtībā no veikala „Sjuzanna”, balvas 50 eiro vērtībā no kafejnīcas “Demo” vai biļetes visai ģimenei uz izklaides parku “Avārijas brigāde”.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?