Trešdien, 30. augustā, Rēzeknes pilsētas domes ārkārtas sēdē Rēzeknes 3. vidusskolas direktores amatā vienbalsīgi tika apstiprināta Kristīne Ustinova, kura stāsies amatā 1. septembrī.

Domes sēdes jautājumu ziņoja Rēzeknes Izglītības pārvaldes vadītājs Arnolds Drelings, kurš uzsvēra, ka Kristīnei Ustinovai ir iegūta atbilstoša izglītība, kā arī ļoti bagātīga darba pieredze.

Kristīne Ustinova vidējo izglītību apguva Rēzeknes 1. vidusskolā, pēc kuras studēja Sociālā darba un sociālās pedagoģijas augstskolā “Attīstība”, kur ieguva sociālā darbinieka kvalifikāciju un profesionālo bakalaura grādu sociālajā darbā. 2013. gadā viņa Rēzeknes augstskolā apguva bērnu ar garīgās attīstības traucējumiem izglītošanu speciālajā izglītības iestādē, kā arī absolvēja Baltijas starptautisko akadēmiju, kur ieguva maģistra grādu Uzņēmējdarbības vadībā un administrēšanā. Šobrīd turpina studēt, Rēzeknes tehnoloģiju akadēmijā, apgūstot profesionālā maģistra grāda programmu “Speciālā pedagoģija”.

Profesionālās karjeras gaitas Kristīne Ustinova uzsāka 1998. gadā, strādājot Rēzeknes 2. vidusskolā, kur līdz 2013. gadam ieņēma sociālā pedagoga amatā. No 2009. līdz 2013. gadam bija sociālais pedagogs arī Rēzeknes logopēdiskajā internātpamatskolā. 2013. gadā Kristīne Ustinova sāka strādāt Bērnu sociālo pakalpojumu centrā, kur ieņēma vadītāja amatu.

Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētāja vietniece izglītības, kultūras un sociālajos jautājumos, kā arī iepriekšējā Rēzeknes 3. vidusskolas direktore, Lidija Ostapceva pastāstīja, ka Kristīne Ustinova sevi ļoti labi pierādījusi, strādājot gan par pedagogu, gan arī izglītības iestādes vadītāju: “Esmu pārliecināta, ka Rēzeknes 3. vidusskola tiek nodota labās un gādīgās rokās. Novēlu Kristīnei Ustinovai drosmi, pacietību un sirdsgudrību, kas būs nepieciešami, sastopoties ar jauniem izaicinājumiem.”

“Pirmkārt, vēlos pateikties deputātiem, kuri vienbalsīgi pieņēma lēmumu uzticēt man vadīt vidusskolu ar tik bagātu vēsturi. Esmu pagodināta par šo iespēju. Priekšā sagaida daudzi izaicinājumi, taču esmu pārliecināta, ka ar skolēnu, viņu vecāku un skolas kolektīva atbalstu, mums izdosies ar tiem tikt galā,” komentēja Kristīne Ustinova.

Novēlam Kristīnei Ustinovai veiksmi jaunajā amatā!

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?