Trešdien, 20. septembrī plkst. 17.00 ARPC “Zeimuļs” telpā 2.10. notiks pirmā Rēzeknes pilsētas Jauniešu domes sēde. Ja tu esi jauns, atraktīvs, aktīvs un idejām bagāts, kā arī esi gatavs sniegt un realizēt savas idejas, lai mēs kopā padarītu dzīvi Rēzeknē interesantāku un jauniešiem atvērtāku, droši sūti savu pieteikumu dalībai Rēzeknes pilsētas Jauniešu domē līdz 15. septembrim.

Jauniešu domes galvenais mērķis ir uzlabot Rēzeknes jauniešu – personu vecumā no 13 līdz 25 gadiem – dzīves kvalitāti, nodrošināt Rēzeknes jauniešu interešu pārstāvniecību un vajadzību aizstāvību Rēzeknes pilsētas pašvaldībā, kā arī veicināt jauniešu pilntiesīgu līdzdalību sociālajā, ekonomiskajā, politiskajā un kultūras jomā gan vietējā, gan valsts mērogā.

Jauniešu dome ir vieta, kur apvienojas paši aktīvākie, radošākie un mērķtiecīgākie pilsētas jaunieši.

Mēs radām – paši izstrādājam un realizējam iniciatīvu projektus, tādējādi dažādojam gan savu skolu pasākumu, gan pilsētas pasākumu klāstu, piedalāmies un īstenojam valsts un starptautiska mēroga projektus, kas saistīti ar jaunatni, veicam brīvprātīgo darbu, kā arī līdzdarbojamies pašvaldību organizētajos pasākumos.

Rēzeknes pilsētas jauniešiem 2016./2017. mācību gads bija pasākumiem un panākumiem bagāts.

Jauniešu domes dalībnieki ir piedalījušies vairāku nozīmīgu pasākumu rīkošanā – “Kafija un Brunch ar politiķiem”,  “Saldējums ar lielajiem”, Rēzeknes pilsētas jauniešu forumā „Iedvesmo Rēzekni”, kā arī esam realizējuši vairākus iniciatīvu projektus.

Tāpat esam piedalījušies jauniešu apmaiņas projektos, iesaistījušies EBD veicēju un ARPC “Zeimuļs” organizētajos pasākumos.

Un, protams, esam cītīgi cepuši piparkūkas un veidojuši apsveikuma kartiņas, ko vēlāk par ziedojumiem pārdevām, lai Ziemassvētkos iepriecinātu mazo slimnieku sirdis Rēzeknes slimnīcā.

Pieteikumus dalībai Rēzeknes pilsētas Jauniešu domē aicinām sūtīt līdz 15. septembrim uz sekojošu e-pastu: eleonora.ivanova@rezekne.lv.

Tikai mēs visi kopā varam radīt tādus pasākumus un tādu vidi, kādu mēs paši vēlamies. Uzdrošinies un veidosim savu dzīvi piepildītāku un krāšņāku!

Uz tikšanos ARPC “Zeimuļs”!

Informāciju sagatavoja Eleonora Ivanova, ARPC “Zeimuļs”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?