Ceturtdien, 7. septembrī plkst. 18.00 Rēzeknes Tautas teātris uzsāk savu 59. sezonu un aicina mazos un lielos skatītājus uz izrādi ģimenei “Astoņos pie šķirsta” Rēzeknes kultūras namā (Brāļu Skrindu ielā 3).

Šīgada plūdi Latgalē atkal ir aktualizējuši jautājumu par Pasaules plūdiem – kāpēc Dievs tos uzsūtījis? Rēzeknes Tautas teātris aicina iedziļināties Bībeles stāstā no neparasta skatpunkta. Ulriha Hūba luga “Astoņos pie šķirsta” atjautīgi rosina domāt gan bērnus, gan pieaugušos, un mērķtiecīgi vilina ārā no ierastajiem spriedumu rāmjiem, piedāvājot neparastu ceļojumu Noasa šķirstā.

Trīs pingvīni draudzējas, bet nemitīgi strīdas, līdz pienāk brīdis glābties no plūdiem. Vai tie uzsūtīti nesaticības dēļ? Ko darīt, ja Noasa šķirstā vieta atvēlēta tikai diviem? Kā lai pingvīni “apiet” šos noteikumus, jo viņi taču ir trīs? Nāciet uz izrādi un meklējiet atbildes kopā ar trim pingvīniem!

Aktieri: Oskars Lustiks, Vija Dikule, Aldis Leidums, Ināra Apele, Kaspars Balodis. Režisore – Māra Zaļaiskalns. Telpa un tērpi – Ināra Apele. Gaismas un skaņa – Ints Salmiņš. No vācu valodas tulkojusi – Jūlija Mihailova.

Biļetes (3,00 un 2,00 €) var iegādāties Rēzeknes KN kasē, tālr. 64622066.

Informāciju sagatavoja Maija Upeniece, pašvaldības aģentūras “Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs” reklāmas speciāliste

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?