SIA “ALAAS” sadarbībā ar Rēzeknes pilsētas bērnu bibliotēku no 18. septembra līdz 6. novembrim organizē akcijas “Mana grāmata Tev!” 2. posmu.

Šī akcija, kas norisināsies trīs posmos, ir veltījums Latvijas simtgadei. Gatavojoties šiem lielajiem svētkiem, ir izskanējis līdzdarbības motīvs “Es radu Latviju. Es daru Latviju.”, rosinot ikvienu Latvijas iedzīvotāju pievienot savas iniciatīvas un labos darbus kā savu īpašo dāvanu mūsu valsts dzimšanas dienā. Akcijas organizatori aicina ikvienu iesaistīties šajā akcijā, dodot savām grāmatām iespēju nokļūt jaunu lasītāju rokās. Tādā veidā ar vērtīgām grāmatām mēs visi kopā papildināsim Rēzeknes pilsētas bērnu bibliotēkas grāmatu fondu, dosim iespēju grāmatām uzsākt jaunu dzīvi un iepriecināt daudzus lasītājus! Protams, ka šādā veidā mēs taupīsim mūsu Latvijas dabas resursus, jo visi zina, ka papīra ražošanai tiek izmantoti koki. Lai katra grāmata vērtīgi “izdzīvo savu dzīvi”, pirms pārtop jaunā papīrā!

Akcijas noteikumi.

Ja jūsu mājās atrodas vērtīga, interesanta, bet jums vairs neaktuāla bērnu vai jauniešu grāmata, tad piedalieties akcijā:

  1. Pārbaudiet vai grāmata ir tīra, akurāta, ar visām lapām.
  2. Grāmatu /-as (maksimālais grāmatu skaits, ar ko piedalīties akcijā – 10) līdz 6. novembrim nododiet Rēzeknes pilsētas bērnu bibliotēkā – Dārzu ielā 37.

Grāmatas var nodot ik darbdienu no pulksten 10.00 līdz 18.00, kā arī sestdienās no pulksten 10.00 līdz 16.00, 15. datumā bibliotēka slēgta!

Ja ir jautājumi par grāmatām – zvaniet pa tālruni 64623069.

Piedalies! Mums ir svarīga Tava līdzdalība!

SIA “ALAAS”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?