Trešdien, 13. septembrī, Latvijas Sporta veterānu – senioru savienība (LSVS) apmeklēja Rēzekni, kur notika biedrības valdes izbraukuma sēde un tikšanās ar Rēzeknes pašvaldības pārstāvjiem.

Rēzeknes pilsētas domē LSVS delegāciju uzņēma Domes priekšsēdētāja vietnieks Andrejs Rešetņikovs, Domes priekšsēdētāja vietniece izglītības, kultūras un sociālajos jautājumos Lidija Ostapceva, Sporta pārvaldes vadītājs Nikolajs Krilovs un Olimpiskā centra Rēzekne valdes loceklis Vladimirs Bogdanovs. LSVS prezidents Daumants  Znatnajs uzsvēra, ka Rēzeknē ievērojami attīstījusies sporta infrastruktūra, tāpēc viņš ir pārliecināts, ka nākotnē rezultāti neizpaliks.

Tikšanās noslēgumā Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Rešetņikovs saņēma LSVS Goda zīmi par aktivitāti veterānu sportā, bet Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājam, kurš atradās komandējumā Rīgā, Goda zīme tika piešķirta par atbalstu veterānu sportam.

Tāpat arī viens no galvenajiem brauciena mērķiem bija iepazīt Rēzeknes pilsētas sporta infrastruktūru, kā arī apskatīt nozīmīgākos kultūras objektus. Pēc valdes sēdes, kas notika viesnīcas “Restart” konferenču zālē, viesiem bija iespēja apskatīt Olimpiskā centra Rēzekne āra peldbaseinu, kā arī iepazīties ar daudzfunkcionālas arēnas būvniecības plāniem. Delegācija apmeklēja arī Rēzeknes Sporta pārvaldes stadionu, Latgales vēstniecību GORS, kā arī Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centru “Zeimuļs”.

Biedrība “Latvijas Sporta veterānu – senioru savienība” (LSVS) ir 1982.gadā  dibinātās Sporta veterānu padomes darba turpinātāja. Tā sastāv no sporta klubiem un citām juridiskām personām, kuru darbība saistīta ar veterānu sportu.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?