Ņemot vērā pasažieru lūgumus, sākot ar 19. septembri mainīsies pašvaldības SIA “Rēzeknes satiksme” dažu autobusu kustības shēmas un grafiki. Kā informēja Rēzeknes pilsētas domes Pasažieru pārvadājumu plānošanas konsultatīvā padome Izmaiņas skars maršrutus Nr. 10, 11 un 16.

Sakarā ar Rēzeknes pilsētas domes pārvaldes “Sociālais dienests” pārvākšanos uz jaunām telpām Zemnieku ielā 16A, kas atrodas blakus Rēzeknes slimnīcai, tiek organizētas izmaiņas autobusu maršrutos Nr. 10 un Nr. 11. Turpmāk pie bijušās poliklīnikas pieturēs autobusu maršruts Nr.10 “Centrs – Blaumaņa iela – Zivju bāze – Liepu iela”, kas plkst. 9.32 atiet no Zivju bāzes un maršruts Nr.11 “Centrs – Blaumaņa iela – Ļermontova iela”, kas plkst. 7.59 atiet no Lermontova ielas.

Turpmāk autobuss maršrutā Nr.16 “Centrs – Blaumaņa iela – Ozolaine – Pūpoli” katru dienu izbrauks no Blaumaņa ielas plkst. 15.40 (nevis plkst. 15.20), maršrutā Nr. 10 “Centrs – Blaumaņa iela – Zivju bāze – Liepu iela” brīvdienās autobuss izbrauks no Liepu ielas plkst. 18.45 (pieturā “Tirgus uc “ plkst. 18.52). Pārējie laiki netiks mainīti.

 

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?