Ceturtdien, 21. septembrī, kārtējās Domes sēdes laikā vieglatlētikas trenerim Ignatam Ciprusam, atzīmējot viņa 70 gadu jubileju, tika piešķirts Rēzeknes pilsētas domes Goda raksts par ilggadēju darbu un nozīmīgu ieguldījumu Rēzeknes vieglatlētu izaugsmē.

Ignats Cipruss trenera amatā Rēzeknes pilsētā strādā jau gandrīz 50 gadus, kuru laikā viņa audzēkņiem izdevies gūt sasniegumus gan Latvijas, gan starptautiska mēroga sacensībās.

Trenera audzēkne Aiga Grabuste ir daudzkārtējā Latvijas čempione tāllēkšanā, lodes grūšanā, pieccīņā un septiņcīņā, kā arī piedalījusies 2008. gada olimpiskajās spēlēs Pekinā. 2007. gadā viņa kļuva par Eiropas junioru čempionāta uzvarētāju septiņcīņā, bet 2009. gadā tajā pašā kategorijā kļuva par Eiropas U-23 čempioni. Panākumiem bagāti bijuši arī citi sportisti kā, piemēram, Renārs Stepiņš, Rolands Jierķis, Zigmārs Jāzeps Kļaviņš, Jānis Seņkāns un citi, kuri karjeras laikā kļuvuši gan par Latvijas čempioniem, gan arī ieguvuši godalgotas vietas starptautiskās sacensībās.

Sveicot treneri Ignatu Ciprusu 70 gadu jubilejā, vēlam viņam spilgtus sasniegumus arī turpmāk!

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?