Katru gadu oktobra pirmajā nedēļā Latvijas skolās tiek svinēta Skolotāju diena, lai pateiktos par godprātīgu un profesionālu darbu ikvienam pedagogam, kas ar savām zināšanām, pieredzi, aizrautību, radošām idejām dalās ar bērniem un skolēniem, sniedz ieguldījumu viņu izaugsmē. Ar Rēzeknes domes atbalstu mūsu pilsētas skolotājiem šogad ir paredzēti svētku pasākumi un aktivitātes vairāku dienu garumā.

Otrdien, 26. septembrī Rēzeknes vispārizglītojošo skolu un interešu izglītības iestāžu pedagogi tiek aicināti iejusties studentu lomā un gūt jaunas idejas, pieredzi un pozitīvas emocijas Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas organizētajās dažādu formu un satura radošajās darbnīcās.

Trešdien, 27. septembrī “Joker boulinga centrā” Rēzeknes pilsētas pirmsskolas, vispārizglītojošo un interešu izglītības iestāžu skolotāju komandas sacentīsies tradicionālajā kausa izcīņā boulingā.

Ceturtdien, 28. septembrī plkst. 18.00 Latgales vēstniecībā GORS uz svētku ieskaņas koncertu “Mana dziesma Tev” ir aicināti Rēzeknes pilsētas pirmsskolas, vispārizglītojošo, profesionālo, interešu un sporta izglītības iestāžu pedagogi un darbinieki. Skolotājus svētkos sveiks Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs A.Bartaševičs, Rēzeknes pilsētas Izglītības pārvaldes vadītājs A.Drelings un ar savu sniegumu priecēs skatītāju mīlestību un profesionālo atzinumu guvuši mākslinieki Ieva Kerēvica un Jāni Aišpurs kopā ar mūziķiem Madaru Kalniņu, Arti Orubu, Norbertu Skrauci.

Sirsnīgi sveicam visus Rēzeknes pilsētas izglītības iestāžu pedagogus profesionālajos svētkos un aicinām piedalīties Skolotāju dienai veltītajos pasākumos!

Skolotāju dienas programma

Informāciju sagatavoja Vita Mežore, Izglītības pārvaldes galvenā speciāliste-metodiķe

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?