Trešdien, 4. oktobrī no plkst. 11.00 līdz 18.00 DUS “Circle K” (Atbrīvošanas alejā 143b) un CSDD (Jupatovkas ielā 1A) autovadītāji aicināti uz bezmaksas automobiļu pārbaudēm, kuru laikā būs iespēja noskaidrot automobiļu drošības sistēmu un to elektroapgāžu darbību ikgadējo auto servisa dienu ietvaros.

Tāpat ar profesionāla aprīkojuma palīdzību varēs pārbaudīt arī lukturus un to regulējumu, kā arī riepu atbilstību. Papildus auto tehniskajām pārbaudēm autovadītāji varēs uzdot jautājumus kvalificētiem auto aprūpes speciālistiem par mūsdienīgu auto diagnostiku, apkopi un uzturēšanu.

„Vēlamies aicināt autovadītājus aizdomāties, cik kvalitatīvu un atbilstošu aprūpi mūsu auto saņem ikdienā. Tēma ir aktuāla katru gadu, jo īpaši iestājoties tumšākam un aukstākam laikam. Arvien biežāk mūsdienu automašīnu kvalitatīvai apkopei nepieciešamas īpašas diagnostikas iekārtas, ar kuru palīdzību autovadītāji ziemā var justies drošāk, jo viņi rod lielāku pārliecību, ka to automobiļi darbojas pilnvērtīgi,” stāsta DBS Autoskolas direktors Jānis Vanks.

”Viena no svarīgākajām “Circle K” vērtībām vienmēr bijusi drošība vienam par otru, par sabiedrību un vidi, kurā dzīvojam. Autovadītāji, parūpējoties par savas automašīnas tehnisko stāvokli, palīdz justies drošāk sev, līdzbraucējiem un arī citiem satiksmes dalībniekiem,” stāsta “Circle K” pārstāve Kristīne Lazdiņa.

Bezmaksas pārbaudes notiks Rīgā, Jēkabpilī, Rēzeknē, Valmierā, Jelgavā, Talsos, Liepājā. Visās pilsētās tiks veikta auto elektronikas un drošības sistēmu diagnostiska, varēs novērtēt riepu stāvokli (protektora atlikums, ražošanas gads u.c.), veikt nepieciešamo riepu spiediena korekciju, lampu gaismas stara novērtējumu un noskaidrot citu interesējošo informāciju.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?