Trešdien, 27. septembrī, atzīmējot Pasaules Tūrisma dienu, Rēzekne Nacionālo biedrību kultūras namā tika sveikti video darbu konkursa “Patiesi dzīvs Rēzeknē” dalībnieki un uzvarētāji.

Konkursu organizēja Tūrisma attīstības centrs (TAC) ar mērķi veicināt Rēzeknes iedzīvotāju mīlestību pret savu pilsētu un popularizēt Rēzeknes pilsētu kā tūrisma galamērķi. Pasākuma viesiem bija iespēja noskatīties visus septiņus konkursam iesūtītos video darbus un pārliecināties, cik daudzveidīga un pievilcīga ir Rēzeknes pilsēta.

Konkursa žūrija, kuras sastāvā bija Tūrisma informācijas centra vadītāja Jeļena Kijaško, Rēzeknes Kultūras un tūrisma centra direktore Jūlija Danilina, Nacionālo biedrību kultūras nama direktore Svetlana Semeņaka un Rēzeknes pilsētas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs Kārlis Pozņakovs, pateicās visiem dalībniekiem, kuri piedalījās konkursā, parādot savu unikālo skatījumu uz Rēzeknes pilsētu.

Pēc žūrijas vērtējuma pirmā vieta un 200 eiro naudas balva tika piešķirta Kristapam Kalabanovam ar komandu par video “Rēzeknes seja”. Otrajā vietā ierindojās un 100 eiro balvu saņēma Edmunds Kadakovskis ar komandu, kuri iesūtīja video ar nosaukumu “Rēzekne aizrauj!”, savukārt 100 eiro naudas balvu un trešo vietu ieguva Reinis Aņiskovičs un Lāsma Eriņa par video “Stāsts par Rēzekni”.

Īpašu balvu par ieguldījumu pilsētas dzīvē un pasākumu atspoguļošanu žūrija piešķīra Aleksandram Meškovskim (rēzekniešiem pazīstams kā Sirokez) ar video rullīti “Welcome to Rēzekne”.

Pārējie dalībnieki saņēma pateicības rakstus un veicināšanas balvas: Larisa Ščukina ar video darbu “Rēzekne”, Jūlija Dudareva  ar video “Nakts”, ARPC “Zeimuļs” TV pulciņa komanda Elizabete Gaile (15), Edgars Zaremba (12), Pauls Duncāns (13) ar video darbu “Tūrists”.

Konkursa organizatori, Rēzeknes Tūrisma attīstības centrs, pateicas visiem par piedalīšanos konkursā un vēlreiz apsveic uzvarētājus!

Video darbus varēs noskatīties sociālā tīkla Facebook Rēzeknes TAC profilā vai arī Rēzeknes pilsētas Youtube profilā.

Rēzeknes TAC patur tiesības pēc saviem uzskatiem izmantot šos video rullīšus, popularizējot Rēzeknes pilsētas tēlu ārpus tās robežām.

Informāciju sagatavoja Jeļena Kijaško, Rēzeknes Tūrisma attīstības centra vadītāja

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?