Noslēdzies Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestādes „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs” izsludinātais konkurss par līdzfinansējuma piešķiršanu nometņu organizēšanai Rēzeknes pilsētas bērniem un jauniešiem skolēnu rudens brīvlaikā. Konkurss tiek izsludināts ar mērķi atbalstīt nometņu darbību pilsētā, veicināt kvalitatīvu nometņu darbības programmu īstenošanu.

Rudenī konkursa komisija izvērtēja 6 un atbalstīja 2 nometņu projektu pieteikumus. Rēzeknes pilsētas bērniem un jauniešiem ar Rēzeknes pilsētas domes atbalstu tiks organizētas 2 nometnes. Rēzeknes pašvaldības piešķirtais līdzfinansējums šīm nometnēm ir 500 eiro.

Skolēnu rudens brīvlaikā no 23. līdz 27. oktobrim Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā „Zeimuļs” tiks organizētas divas nometnes – „5 dienas apkārt Eiropai” un “Rudens pārvērtības”.

Nometnē „5 dienas apkārt Eiropai”, aicināti pieteikties bērni vecumā no 8-10 gadiem, mērķis ir veicināt bērnu savstarpējo sapratni, kā saprašanās līdzekli izmantojot galvenokārt angļu valodu. Bērniem tā būs lieliska iespēja pilnveidot savas komunikācijas prasmes svešvalodā un lietderīgi pavadīt rudens brīvlaiku. Dalības maksa vienai personai – 30 eiro. Vietu skaits ir ierobežots.

Savukārt biedrība “Eņģeļi ar mums” īstenos nometni “Rudens pārvērtības” bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām vecumposmā no 7 līdz 19 gadiem.

Papildus informāciju par nometni ”5 dienas apkārt Eiropai” var saņemt, zvanot Rēzeknes pilsētas Jaunatnes lietu speciālistei Eleonorai Ivanovai pa tālruni 26033202, par nometni Rēzeknes pilsētas bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām “Rudens pārvērtības” – pie nometnes vadītājas Ineses Muhambergas pa tālruni 26381551.

Informāciju sagatavoja Eleonora Ivanova, Rēzeknes pilsētas Jaunatnes lietu speciāliste Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestādē „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?