Trīs dienas, 15.-18.septembrī Baltkrievijas pilsētā Vitebskā norisinājās Trešā Vispasaules olimpiāde svarbumbu triatlonā, kas reizē bija Eirāzijas un pasaules čempionāts, kā arī Pasaules kausa izcīņa svarbumbu celšanā. Sacensībās piedalījās vairāk nekā 350 svarbumbu cēlāji no 37 pasaules valstīm vecumā no 18 gadiem līdz virs 85 gadiem.

Uzvarētāji tika noskaidroti gan grūšanā ar vienu roku, gan grūšanā ar abām gan raušanā stāvus, sēdus un pat no guļus stāvokļa, kā arī komandu stafetēs.

Latvijas sportistu vidū Rēzekni pārstāvēja Nikolajs Ratuševs, kurš startēja vecuma grupā 50-54 gadi svara kategorijā līdz 100 kg. Mājās Nikolajs atgriezās ar zelta medaļām trīs disciplīnās – 16 kg svarbumbas raušanā (5 minūtēs veicot vingrinājumu 137 reizes), 32 kg svarbumbas grūšanā ar labo roku (vienā minūtē veicot vingrinājumu 29 reizes) un divu 16 kg svarbumbu grūšanā ar abām rokā (piecās minūtēs veicot vingrinājumu 100 reizes). Nikolajam Ratuševam čempionāta laikā tika pasniegts Starptautiskās svarbumbu celšanas sporta meistaru konfederācijas ordenis “Zelta svarbumbu cēlājs”.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?