27. septembrī notika Rēzeknes pilsētas Jauniešu domes vēlēšanas. Par Rēzeknes pilsētas Jauniešu domes priekšsēdētāju jau otro gadu tika ievēlēta Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzijas 12.klases audzēkne Līga Ivanova.

Līga ir pierādījusi sevi kā motivētu un darboties gribošu jaunieti, kas ir entuziasma un enerģijas pilna. Viņa ir realizējusi divus jauniešu iniciatīvas projektus “Iekrāso Latvijas simtgadi” (2016.gads) un “Rēzeknes kauss 2017” (2017.gads), ir bijusi vairāku Jauniešu domes pasākumu vadītāja, vairākkārt ir darbojusies kā brīvprātīgā Rēzeknes pilsētas pasākumos. Par Rēzeknes pilsētas Jauniešu domes vietniekiem kļuva Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzijas audzēkne Elizabete Gaile, Rēzeknes 6.vidusskolas audzēknis Maksims Bogdanovs, Rēzeknes Katoļu vidusskolas audzēkne Laura Zaļā un Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzijas audzēkne Anastasija Žuravļova. Visi jaunieši ir pierādījuši sevi kā enerģiskus jaunu ideju īstenotājus, kuriem ir vēlme darboties un realizēt savas idejas.

Rēzeknes pilsētas Jauniešu dome aktīvi darbojas ik gadu. Tās mērķis ir uzlabot Rēzeknes jauniešu – personu vecumā no 13-25 gadiem – dzīves kvalitāti, nodrošināt Rēzeknes jauniešu interešu pārstāvniecību un vajadzību aizstāvību Rēzeknes pilsētas pašvaldībā, kā arī veicināt jauniešu pilntiesīgu līdzdalību sociālajā, ekonomiskajā, politiskajā un kultūras jomā. Tās dalībnieki ir pilsētas aktīvākie jaunieši vecumā no 13-25 gadiem, kuri iesaistās brīvprātīgajā darbā vietēja un reģionāla mēroga pasākumos, īsteno iniciatīvu projektus, organizē vairākus neformālās izglītības pasākumus, plāno brīvā laika aktivitātes un uzņem jaunus biedrus savā komandā. Rēzeknes pilsētas Jauniešu domē iesaistās arvien vairāk dalībnieku un uz šo brīdi Jauniešu domē darbojas vairāk nekā 50 aktīvākie jaunieši.

Vēlamies novēlēt visiem Jauniešu domes dalībniekiem izturību un iedvesmu uz kopīgiem darbiem un lai radošs ir šis gads!

Jauniešu domes sēdes notiek katru trešdienu plkst. 17.00, ARPC “Zeimuļs” telpā 2.10. Esi drosmīgs un iesaisties arī Tu!

Informāciju sagatavoja ARPC “Zeimuļs” jaunatnes darbiniece Dana Pavļukeviča

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?