24. septembrī Daugavpilī notika Latvijas karatē čempionāts. Oficiālajā turnīrā piedalījās 285 karatisti no 24 Latvijas klubiem. Klubu “Satori” pārstāvēja septiņi labākie karatisti no 8 līdz 15 gadiem.

Kopumā mēs izcīnījām 1 zelta, 1 sudraba un 2 bronzas medaļas.

Par Latvijas čempioni kļuva “Satori” audzēkne Laura Elizabete Karčevska, izcīnot zelta medaļu kategorijā kata (8 gadi). Intersanti tas, ka finālā Laura tikās ar otru mūsu kluba audzēkni Martu Teicāni, kura rezultātā ieguva sudrabu. Bronzas medaļas ieguva Mihails Sazonovs kategorijā kata (12 gadi) un Daniels Feldmanis kategorijā kumite (14-15 gadi līdz 70 kg.). Tāpat gribētos atzīmēt pārējos dalībniekus, jo viņi ari centās un labi startēja. Rezultātā Renāte Zimova, Ņikita Šumins un Dmitrijs Zvonkovs savās kategorijās palika ceturtie.

Mēs esam starp tiem 17 klubiem, kuri izcīnot zelta medaļu, var lepoties ar tādu goda nosaukumu, kā Latvijas čempions mūsu rindās. Apsveicam visus kluba “Satori” karatistus!

Paldies visiem sportistiem par labu darbu treniņos un par ieguldījumu mūsu kopējā uzvarā! Paldies arī vecākiem par atbalstu sacensībās! Šis čempionāts paliks atmiņās ar labu cīņas garu.

Informāciju sagatavoja Oļegs Komars

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?