Otrdien, 17. oktobrī plkst. 19.00 deju kopas “Dziga” jaunieši aicina uz dejotāju atlases mēģinājumu Latgales vēstniecības GORS deju zālē (ieeja no pagalma puses). Septembra pirmajā nedēļā, piedaloties Utenas (Lietuva) starptautiskajā jauniešu folkloras deju festivālā “Apkabinkim Baltija”, deju kopas “Dziga” jaunieši uzsāka savu 27. radošo deju sezonu.

Šī sezona kolektīvam būs īpaša, jo dejotājiem būs tas gods izdzīvot un izjust Latvijas simtgadei veltītos pasākumus – Dzigas jaunieši izdejos “stāstu par Latviju ne tikai simts gadu laikā, bet ieskatīties vēsturē dziļāk, līdz pat divpadsmitajam un trīspadsmitajam gadsimtam, izstāstot stāstu par mūsdienu cilvēku un viņa senčiem” Latvijas XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku Deju lieluzvedumā “Māras zeme”; kopā ar Baltijas valstu augstskolu dziedošo un dejojošo studentu saimi svinēs Jāņu nakti 18.Baltijas valstu studentu Dziesmu un deju svētkos “Gaudeamus” Tartu Igaunijā, aizstāvēs Rēzeknes pilsētas komandas godu kultūras norisēs Eiropas Tautu festivālā Lietuvā, kā arī izdejos lielākus un mazākus dejas draugu koncertus Rēzeknē un Latvijā.

Šobrīd Dzigas jauniešu pamatkodols jau ķēries pie mēģinājumu darba, bet visus tos,  kuri vēlas pievienoties mūsu rindām un kopā turpināt Dzigas tradīcijas dejā, draudzībā, sapratnē un vēlmē ceļot, aicinām ierasties 17. oktobrī uz dejotāju atlases mēģinājumu. Ekipējums: Labs noskaņojums, smaids un vēlme būt kopā ar mums dejā. Līdzi noderēs deju kurpes vai sporta apavi un uzdejošanai piemērots apģērbs.

Gaidām jaunus dejotājus ar iepriekšēju pieredzi.

Pievienojies Dzigai!

Mob.t. saziņai 29473700.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?