Piektdien, 20. oktobrī no plkst. 10.00 līdz 13.00 Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Rēzeknes filiālē Atbrīvošanas alejā 155 notiks Vakanču gadatirgus. Ar NVA un darba devēju starpniecību darba meklētājiem tiks piedāvātas reģionā uz pasākuma norises brīdi aktuālās vakances.

Vienlaikus gadatirgus apmeklētāji varēs rast atbildes uz daudziem ar darbu un profesionālo izaugsmi saistītiem jautājumiem.

Vakanču gadatirgus laikā darba devēji ne tikai klātienē informēs par vakancēm, darba nosacījumiem, karjeras izaugsmes iespējām uzņēmumā, bet arī veiks pirmās darba intervijas ar sev piemērotākajiem kandidātiem. Dalība vakanču gadatirgū gan darba devējiem, gan ikvienam apmeklētājam ir bez maksas.

Kā informēja NVA Rēzeknes filiāles nodarbinātības organizatore Ingrīda Ančupāne, šobrīd pieteikumi saņemti no 20 darba devējiem. Daudzi vēl apsver iespēju piedalīties. Uz šodienu (11. oktobri) aktuālā informācija – darba devēji un pieteiktās vakances. Ar šiem darba devējiem darba meklētāji varēs tikties klātienē Vakanču gadatirgū. NVA turpina pieņemt darba devēju pieteikumus, līdz ar to saraksts, iespējams, tiks papildināts.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?