Turpinot uzlabot Latgales vēstniecības GORS klientu servisu, informējam par jaunām iespējām Latgales vēstniecības GORS apmeklētājiem – turpmāk būs iespēja saņemt ziņu par katru jauno GORS repertuāra notikumu, gan izmantot GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībnieku atlaides arī internetā.

Latgales vēstniecība GORS piedāvā iespēju pirmajam uzzināt par jaunajiem repertuāra notikumiem, saņemot informatīvu īsziņu. Gadā Latgales vēstniecībā GORS notiek vismaz 150 publiskie kultūras notikumi. Īsziņa par jaunu pasākumu repertuārā (gan SIA “Austrumlatvijas koncertzāle”, gan nomnieku rīkotajiem) tiks izsūtīta uzreiz pēc pasākuma pievienošanas, tāpat pakalpojuma abonementi saņems ziņu par īpašajiem piedāvājumiem, atlaidēm vai akcijām. Pakalpojuma cena vienam gadam – 5,00 €. Repertuāra jaunumu īsziņu abonements derīgs vienu gadu no iegādes brīža. Abonementu iespējams iegādāties gan internetā, gan arī GORS Informācijas centrā. Plašāka informācija par abonementa iespēju te: http://www.latgalesgors.lv/lv/gors-repertuara-info-zina

Paplašinātas arī atlaižu izmantošanas iespējas GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem. Jau ziņots, ka kopš 2017. gada 1. februāra ir uzsākta GORS pastāvīgo klientu programma, kuras dalībnieki var saņemt atlaides 10–30 % apmērā uz SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” rīkotajiem pasākumiem. Tagad atlaides būs spēkā arī, ja biļetes tiks pirktas caur GORS biļešu tirdzniecības sistēmu internetā http://biletes.latgalesgors.lv. Tomēr, ja kāds no programmas dalībniekiem, ieejot lietotāja profilā, atlaidi automātiski nesaņem, par problēmu lūgums ziņot gors.vestis@rezekne.lv vai zvanīt 22020206.

Plašāk par programmu: http://latgalesgors.lv/lv/kulturas-vestnieku-programma

Vēsti sagatavoja Latgales vēstniecība GORS (SIA “Austrumlatvijas koncertzāle”)

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?