Uz skatuves jauniete dzeltenā kleitā un jaunieši ar lietussargiem

ARPC Jauniešu atvērtais centrs “JACis” aicina Rēzeknes un Latgales jauniešu komandas pieteikties ikgadējam pasākumam “Popiela”, kas notiks 6. decembrī plkst. 17.00, Nacionālo biedrību kultūras namā (Atbrīvošanas alejā 97). Konkursa tēma šogad ir “POP Revolution – NO LIMIT”.

Jauniešu iemīļotais pasākums “Popiela” tiks rīkots jau 12. gadu pēc kārtas. Šajā pasākumā jauniešu grupas veido savus priekšnesumus un demonstrē tos noslēguma pasākumā. Šogad mūs sagaida pop žanra revolūcija, spilgtākie jauniešu popkultūras elku uznācieni, apvīti ar aizraujošu sižeta līniju un  jauniešu interpretāciju.

Katru gadu konkursā piedalās jaunieši gan no Rēzeknes skolām, gan arī pārstāvji no Latgales novada skolām un organizācijām. Krāsaini, interesanti un radoši priekšnesumi tiek prezentēti ik gadu.

Aicinām skolas, organizācijas un jauktas komandas piedalīties “Popiela-12”, iegūt jaunas pozitīvas emocijas un cīnīties par uzvaru 2017. gadā! Pieteikšanās līdz 17. novembrim.

Pielikumā ir konkursa nolikums un pieteikuma anketa.

Informāciju sagatavoja Ilvija Pisarenko, Interešu izglītības skolotāja jauniešu jomā Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestādē „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?