Rēzeknes slimnīca

Centrālās finanšu un līguma aģentūra apstiprinājusi SIA „Rēzeknes slimnīca” projektu „Uzlabot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru SIA “Rēzeknes slimnīca””.

Projekta kopējās izmaksas sastāda 4 120 922,58 eiro, no tām attiecināmās izmaksas – 3 969 502,00 eiro (t.sk. Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums (85%), valsts budžeta finansējums (9%) – 357 255,18 eiro un citas attiecināmās publiskās izmaksas (6%) – 238 170,12 EUR). Projektu plānots īstenot līdz 2022. gada 31. decembrim.

Projekta mērķis ir uzlabot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru SIA „Rēzeknes slimnīca”. Projekta ietvaros plānota Rēzeknes slimnīcas Neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļas pārbūve, Dzemdību-ginekoloģijas nodaļas un Ambulatorās daļas atjaunošana un modernizācija, Rehabilitācijas nodaļas izveide un piecu liftu izbūve.

Projekta ietvaros plānota arī diagnostisko izmeklējumu veikšanai un operāciju nodrošināšanai nepieciešamo iekārtu nomaiņa un jaunu iekārtu iegāde. Projekta ietvaros slimnīca iegūst ķirurģiskā loka rentgeniekārtu ar digitālo detektoru, digitālās ultrosonogrāfijas iekārtas, 64 rindu datortomogrāfijas iekārtu, mākslīgās plaušu ventilācijas iekārtas, kā arī jaunu operāciju zāļu aprīkojumu, u.c. aprīkojumu, kas nodrošinās precīzākus izmeklējumus un paplašinās pieejamo veselības aprūpes pakalpojumu klāstu.

Projekta realizēšanas rezultātā tiks paaugstināta veselības aprūpes pakalpojumu pieejamība un ārstēšanas efektivitāte, veicināta jaunu pakalpojumu attīstīšana un atbilstoša mikroklimata piemērošana, tādējādi radot modernu un ērtu, uz atveseļošanos un darba kvalitātes celšanu orientētu vidi pacientiem, viņu tuviniekiem un personālam.

Informāciju sagatavoja Laura Sondore-Strode, SIA „Rēzeknes slimnīca” sabiedrisko attiecību speciāliste

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?