Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs” rīko konkursu “Gada balva interešu izglītības jomā”, kura mērķis ir apzināt un novērtēt interešu izglītībā iesaistīto bērnu un jauniešu sasniegumus, motivēt pedagogus kvalitātes paaugstināšanai darbā ar audzēkņiem un izteikt atzinību audzēkņiem, kolektīviem un pedagogiem par sasniegumiem un ieguldījumu interešu izglītībā.

Gada balvas pretendenti ir Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centra pedagogi un audzēkņi, kuri 2016./2017. mācību gadā ar sekmīgiem panākumiem pārstāvēja ARPC “Zeimuļs”.

Gada balva interešu izglītībā piešķir četras nominācijas: “Par mūža ieguldījumu interešu izglītībā”; “Par sasniegumiem interešu izglītībā”; “Par ieguldījumu interešu izglītībā”; “Debija interešu izglītībā”.

Ikvienam, kurš vēlas izvirzīt pretendentu kādai no minētajām nominācijām, ir jāaizpilda pieteikuma anketas, kas atrodamas Nolikuma pielikumā vai pieejamas 1.1 kabinetā. Pieteikumu konkursam jāiesniedz līdz 10. novembrim plkst. 17.00 ARPC interešu izglītības metodiķei Olitai Kuksai, Krasta iela 31, 1.1 kabinets vai uz e-pastu: olita.kuksa@rezekne.lv.

Pieteikuma anketas izskatīs un izvērtēs Zeimuļa veidota komisija.

Nominantu  apbalvošana norisināsies Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltītajā pasākumā 15. novembrī plkst. 17.00.

Sīkāka informācija pa tālr. 27854724

Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestādes “Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs” Interešu izglītības metodiķe Olita Kuksa

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?