Akciju sabiedrība „VIRŠI-A” septembrī izsludināja konkursu, kas tika rīkots ar mērķi radīt funkcionālu, ērtu un praktisku „VIRŠI­‐A” degvielas uzpildes staciju darbinieku apģērbu, kas atspoguļotu uzņēmuma vērtības. Konkursā īpaši tika aicināti piedalīties pašmāju dizaineri un nozares studenti.

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) studiju programmā „Apģērbu dizains un tehnoloģija” studējošie jau studiju laikā aktīvi iesaistās apģērbu projektēšanā, uzkrājot jau nelielu pieredzi dalībai šādos konkursos. Līdz ar to iespēja izstrādāt darbinieku formas apģērba dizainu, piedaloties šajā konkursā, bija rosinošs izaicinājums.

Iepriecināja konkursa rezultāti, jo RTA studiju programmas „Apģērbu dizains un tehnoloģija” 2017. gada absolvente Inta Klismete šajā konkursā ieguva 1. vietu. Apsveicam konkursa uzvarētāju!

Ļoti lepojamies, jo, pateicoties Intas radošajām idejām, atbildīgai attieksmei pret darbu un aktīvai projektdarbībai, arī studiju laikā tika izstrādāti vairāki veiksmīgi projekti, t.sk. arī Latgales vēstniecības GORS darbinieku formas tērpi.

Cerams, šī veiksmīgā dalība konkursā iedvesmos un iedrošinās arī esošos studentus piedalīties un, protams, iegūt balvas! Lai izdodas!

Silvija Mežinska, studiju programmas „Apģērbu dizains un tehnoloģija” direktore

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?