Trešdien, 1. novembrī, Rēzeknes pilsētas domes ārkārtas sēdē pieņemts lēmums neapturēt 22. decembra Domes lēmumu “Par ēdināšanas izmaksu noteikšanu Rēzeknes pilsētas izglītības iestādēs un uzcenojuma apstiprināšanuˮ.

Jau ziņots, ka Rēzeknes pilsētas dome 2017. gada 26. septembrī saņēma Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Kaspara Gerharda rīkojumu “Par Rēzeknes pilsētas domes 2016. gada 22. decembra lēmuma Nr. 1872 ˮPar ēdināšanas izmaksu noteikšanu Rēzeknes pilsētas izglītības iestādēs un uzcenojuma apstiprināšanuˮ (protokols Nr. 103, 13. punkts) 1.3. apakšpunkta daļā par ēdināšanas izmaksu (vecāku maksas) noteikšanu speciālajās pirmskolas izglītības iestādēs un 7. punkta darbības apturēšanuˮ, norādot, ka Rēzeknes pilsētas domes lēmums bijis nelikumīgs.

Pēc iepazīšanās ar rīkojuma saturu 10. oktobrī notika Rēzeknes pilsētas domes ārkārtas sēde, kurā tika nolemts pieprasīt K.Gerhardam papildus skaidrojumus par rīkojuma saturu un būtību, taču papildus informācija netika saņemta.

1.novembra Domes ārkārtas sēdē tika pieņemts lēmums atzīt K. Gerharda 26. septembra rīkojumu par nepamatotu un tajā ietverto prasību par prettiesisku.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?