Sestdien, 4. novembrī, plkst. 13.00 pirmo spēli Latvijas telpu futbola čempionāta 1.līgā aizvadīs “Rēzeknes FA/ BJSS” komanda, kas Valsts robežsardzes koledžas Profesionālās un taktiskās apmācības centra sporta zālē (Zavoloko iela 8) uzņems Jēkabpils komandu “Ošukalns”.

Tuvojoties Latvijas futbola 1.līgas čempionāta izskaņai, biedrības “Rēzeknes FA” treneru kopsapulcē tika nolemts veidot telpu futbola komandu, kas startēs Latvijas Telpu Futbola asociācijas 1.līgas čempionātā. Ņemot vērā, ka komandā šobrīd noris aktīva paaudžu maiņa, čempionāts ir lieliska iespēja jaunajiem spēlētājiem pilnveidot savas futbola iemaņas, kā arī labāk sagatavoties nākamajai futbola sezonai.

Komandas galvenais treneris ir PRO-UEFA licenci ieguvušais Kirills Kurbatovs, kurš līdz šim Rēzeknes FA strādāja ar U-18 un U-15 vecuma grupu komandām, bet par viņa palīgiem nozīmēti Guntars Silagailis un Rihards Rižovs.

Komandas galvenie mērķi debijas sezonā ir ļaut gados jaunajiem spēlētājiem sevi pierādīt praksē, demonstrēt cienīgu sniegumu tiekoties ar pretiniekiem, kā arī dot iespēju Rēzeknes pilsētas futbola līdzjutējiem just līdzi savas pilsētas komandai visa gada garumā.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?