Rudens skolēnu brīvlaikā no 21.-27. oktobrim tika īstenota atvērtā sporta nometne “Es, Tu, Veseli Mēs!” Rēzeknes pilsētas bērniem. Nometnē piedalījās 20 bērni vecumā no 7-12 gadiem, kuri aktīvi piedalījās nometnes programmas paredzētajās aktivitātēs. Nometnes mērķis bija vērsts uz lietderīga brīvā laika pavadīšanas iespējām, jauno prasmju, zināšanu un iemaņu apguvi, veselīga dzīvesveida popularizēšanu.

Katra diena nometnē tika piesātināta ar dažādām fiziskām un uz vesela gara stiprināšanas vērstām aktivitātēm. Bērni piedalījās orientēšanās pasākumā, pildot sportiskus uzdevumus un atbildot uz atjautīgajiem jautājumiem, ir piedalījušies futbola un florbola meistarklasēs, ir izgatavojuši sev sportiskas medaļas, devušies pārgājienā uz Rēzeknes VUGD departamenta nodaļu, mācījās dejot salsu, iepazinās ar jāšanas sportu. Nometnes dalībnieki ir apmeklējuši ARPC “Zeimuļs” brīvā laika istabu un izmēģinājuši savas spējas dažādās galda un biljarda vai novusa spēlēs, iesaistījās arī kardio treniņā  “Bumbas kā bungas”, kuras laikā tika iesaistīts viss ķermenis un  pozitīvi ietekmēta smadzeņu darbība. Bērni ar prieku iesaistījās jautrajās fiziskajās aktivitātēs, ko viņiem bija sarūpējuši atraktīvie un sportiskie treneri un jaunieši. Bērniem tika nodrošināta arī vecumam atbilstoša veselīga ēdināšana. Nometnes noslēgums tika aizvadīts boulingā, kur katrs bērns varēja izmēģināt savas dotības šajā sporta veidā. Var droši secināt, ka rudens brīvlaiku šie 20 bērni ir pavadījuši ar prieku un aizrautību, jo šīs 7 dienas ir iemācījušas bērniem būt vienai saliedētai komandai, pievērst uzmanību savai veselībai un arī atrast sev jaunus draugus. Tāda veida nometnes ir nenovērtējams ieguldījums bērnu attīstībā. Lai mums visiem ir ražens un nometņu bagāts arī nākamais gads!

Nometne tika organizēta Eiropas Sociālā fonda projekta “Veselību veicinošās nometnes bērniem “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu organizēšana Rēzeknes pilsētā” Nr. 9.2.4.2/16/I/064 ietvaros.

Informāciju sagatavoja Dana Pavļukeviča

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?