Sestdien, 18. novembrī Rēzekne līdz ar visu valsti svinēs Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienu. Svētku laikā no plkst. 12.00 līdz 17.30 pilsētā būs ierobežota satiksme.

Rēzeknes pilsētas domes Administratīvās inspekcijas vadītājs – administratīvās inspekcijas inspektors Pāvels Savickis informēja, ka no plkst. 12.00 līdz 17.30 satiksme būs slēgta braukšanai abos virzienos Atbrīvošanas alejā pie pieminekļa “Vienoti Latvijai” no Pils ielas līdz N.Rancāna ielai,  kā arī krustojumos, izbraucot uz Atbrīvošanas aleju no Brāļu Skrindu, V.Seiles, Baznīcas un Pulkveža Brieža ielām (shēma Nr.1). Apbraukšana paredzēta:

 • griežoties pa kreisi krustojumā no Atbrīvošanas alejas uz 18.Novembra, vai N.Rancāna ielu līdz Dārzu ielai, pa kuru jābrauc līdz Latgales ielai;
 • griežoties pa labi no Atbrīvošanas alejas uz Pils ielu līdz Dārzu ielai, pa kuru jābrauc līdz N.Rancāna vai 18.Novembra ielai;
 • no Dārzu ielas uz 18.Novembra ielu pagrieziens būs aizliegts, lai nodrošinātu braukšanu vienā virzienā Pils ielas posmā no Atbrīvošanas alejas līdz Dārzu ielai.

No plkst. 12.00 līdz 17.30 satiksme būs ierobežota, atļaujot braukšanu pa Pils ielu no Atbrīvošanas alejas līdz Dārzu ielai tikai vienā virzienā (shēma Nr.1).

No plkst. 13.30 līdz 17.30 satiksme būs slēgta braukšanai abos virzienos Pils ielā pie Festivāla parka no Atbrīvošanas alejas līdz iebraukšanai Latgales vēstniecības GORS stāvlaukumā (shēma Nr.1).

Apbraukšana paredzēta griežoties no Atbrīvošanas alejas uz Brīvības ielu, braucot līdz Viļānu ielai, no kuras, griežoties pa labi uz Pils ielu, būs atļauts braukt līdz Latgales vēstniecībai GORS.

Skrējiena “Ieelpo Rēzekni!” laikā  no plkst. 14.00 līdz 15.30 satiksme būs slēgta braukšanai abos virzienos Atbrīvošanas alejas posmā no Pils ielas līdz Lubānas ielai un krustojumos, izbraucot uz Atbrīvošanas aleju no Brāļu Skrindu, V.Seiles, Baznīcas, Pulkveža Brieža, N.Rancāna, 18.Novembra, Skolas un Kr.Valdemāra ielām, kā arī norādītajā posmā izbraucot uz Atbrīvošanas aleju no pagalmiem un stāvlaukumiem (shēma Nr.2).

Apbraukšana paredzēta:

 • griežoties pa kreisi krustojumā no Atbrīvošanas alejas uz Lubānas ielu līdz Dārzu ielai, pa kuru jābrauc līdz Latgales ielai;
 • griežoties pa labi no Atbrīvošanas alejas uz Pils ielu līdz Dārzu ielai, pa kuru jābrauc līdz Lubānas ielai;
 • no Dārzu ielas uz 18.Novembra ielu pagrieziens būs aizliegts, lai nodrošinātu braukšanu vienā virzienā Pils ielas posmā no Atbrīvošanas alejas līdz Dārzu ielai.

Gaismas gājiena laikā (shēma Nr.3) no plkst. 16.00 līdz 16.30 satiksme būs slēgta braukšanai abos virzienos Atbrīvošanas alejas posmā no F.Varslavāna ielas līdz Pils ielai, krustojumos izbraucot uz Atbrīvošanas aleju no Brīvības, Latgales un Pils ielām, kā arī norādītajā posmā izbraucot uz Atbrīvošanas aleju no pagalmiem un stāvlaukumiem. No plkst. 16.00 līdz 17.30 satiksme būs slēgta braukšanai abos virzienos šādās ielās:

 • Atbrīvošanas alejas posmā no Pils ielas līdz 18.Novembra ielai, kā arī norādītajā posmā izbraucot uz Atbrīvošanas aleju no pagalmiem un stāvlaukumiem;
 • V.Seiles ielas posmā no Baznīcas ielas līdz Atbrīvošanas alejai;
 • Brāļu Skrindu ielas posmā no Atbrīvošanas alejas līdz Dārzu ielai;
 • Baznīcas ielas posmā no V.Seiles ielas līdz Dārzu ielai;
 • Pulkv. Brieža ielas posmā no V.Seiles ielas līdz Dārzu ielai;
 • N.Rancāna ielas posmā no V.Seiles ielas līdz Dārzu ielai.

Apbraukšana no plkst. 16.00 līdz plkst. 16.30 paredzēta:

 • griežoties pa kreisi krustojumā no Atbrīvošanas alejas uz 18.Novembra ielu līdz Dārzu ielai, pa kuru jābrauc līdz Latgales ielai un pa J.Tiņanova ielu līdz F.Varslavāna ielai;
 • griežoties pa labi no Atbrīvošanas alejas uz F.Varslavāna ielu līdz J.Tiņanova ielai un pa Latgales ielu līdz Dārzu ielai.

Apbraukšana no plkst. 16.30 līdz plkst. 17.30 paredzēta:

 • griežoties pa kreisi krustojumā no Atbrīvošanas alejas uz 18.Novembra ielu līdz Dārzu ielai, pa kuru jābrauc līdz Latgales ielai;
 • griežoties pa labi no Atbrīvošanas alejas uz Pils ielu līdz Dārzu ielai, pa kuru jābrauc līdz 18.Novembra ielai.

Rēzeknes pilsētas domes Pilsētas saimniecības pārvaldes satiksmes organizācijas inženiere-ekonomiste Tatjana Botušanska informē, ka satiksmes ierobežojumu laikā SIA “Rēzeknes satiksme” autobusi kursēs pa Dārzu ielu. Pagaidu pieturvietas būs novietotas pie tirdzniecības centra “Džetta”, Dārzu ielā 13, Dārzu ielā 31 un Dārzu ielā 44.

Aicinām autovadītājus būt uzmanīgiem un saprotošiem.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?