Turcijas lielākajā pilsētā Stambulā no 22. līdz 23. novembrim norisinās Starptautiskā pilsētu sadraudzības konference (International Town Twinning Conference 2017), kur piedalās arī Rēzeknes pārstāvji: Ārējo sakaru nodaļas vadītāja Nataļja Jupatova un Rēzeknes domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības un investīciju jautājumos Aleksejs Stecs.

Konferencē tika aicināti piedalīties Turcijas un Eiropas Savienības (ES) valstu reģionu pašvaldību pārstāvji ar mērķi veidot vienotu sadarbības pilsētu tīklu starp reģionu pilsētu pašvaldībām.

Konferences laikā Eiropas Savienības un Turcijas reģionu pārstāvji divu dienu laikā savā starpā apmainīsies ar pieredzi, veiksmes stāstiem, kā arī pārrunās turpmākās sadarbības iespējas, ko nodrošinās Turcijas un Eiropas Savienības valstu sadraudzība.

No Latvijas konferenci apmeklēja Latvijas pašvaldību savienības ģenerālsekretāre Mudīte Priede, kā arī Rēzeknes pilsētas domes Ārējo sakaru nodaļas vadītāja Nataļja Jupatova un Rēzeknes domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības un investīciju jautājumos Aleksejs Stecs.

Dalību konferencē un ar to saistītos izdevumus sedz organizatori.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?