Kopš 21. novembra ARPC “Zeimuļs” skatāma brīnišķīga izstāde “Mans sapņu spilvens”. Ekspozīciju veido šūšanas tehnikā darinātas tekstilijas – konkursa darbi par tēmu “sapņu spilvens”. Pārsteidzoša ir ne tikai meiteņu šūšanas prasme, bet arī radošā izdoma un fantāzija!

Spilventiņi ir ne tikai visdažādākajās krāsās un toņu salikumos, – tiem piemīt arī visneparastākās formas. Var aplūkot gan zvaigznes un mēnesi, gan sapņu grāmatu, gan simpātiskus dzīvnieciņus – pūces, zaķus, kaķus, aitiņu, mārīti u.c.

Konkursā piedalījās meitenes no Audriņu pamatskolas, Liepu pamatskolas, Rēzeknes internātpamatskolas – attīstības centra un ARPC “Zeimuļs” Šūšanas darbnīcas (sk. E.Skrebinska un S.Romančuka).

23. novembrī konkurss noslēdzās un notika labāko darbu autoru apbalvošana. Lai gan komisijas darbs bija ārkārtīgi sarežģīts, jo visi meiteņu darinājumi ir ļoti skaisti un interesanti, tomēr pēc spraigām diskusijām noskaidrojās, kuri spilveni vispilnīgāk atbilst konkursa izvirzītajiem kritērijiem. Komisija (ARPC interešu izglītības skolotājas Aļona Pavlova un Alda Silauniece un Rēzeknes tehnoloģiju akadēmijas docētāja Nellija Kivkucāne) nolēma, ka galvenā balva pirmajā vecuma grupā (10 – 14 g.) tiek piešķirta Lāsmai Čebotarei (spilvens “Aitiņa”) un otrajā vecuma grupā (15 – 18 g.) – Katrīnai Grietiņai (spilvens “Sapņu mēnestiņš”). Pasniegtas tika arī veicināšanas balvas – Liānai Meļko, Katrīnai Jermacānei un Poļinai Ostafijai.

Paldies visām meitenēm, kuras piedalījās, kā arī viņu skolotājām, māmiņām, vecmāmiņām, draudzenēm, visiem, kuri ieteica, iedrošināja un atbalstīja!

Izstāde būs skatāma vēl tikai divas nedēļas. Visi interesenti tiek laipni gaidīti centrā “Zeimuļs”!

Interešu izglītības metodiķe Sarmīte Duncāne

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?