Pagājušajā nedēļā vairākos Rēzeknes plašsaziņas līdzekļos parādījās informācija par to, ka Rēzeknes pilsētas domes budžetā trūkst līdzekļu, lai nodrošinātu bezmaksas sabiedrisko transportu lielākajai daļai rēzekniešu, taču Rēzeknes pilsētas domes vadība sniedz skaidrojumu, ka uztraukumam nav pamata.

Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Andrejs Rešetņikovs paskaidroja, ka šobrīd nav pamata apgalvot par esošās sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanas kārtības pārtraukšanu, jo atvieglojumi visām kategorijām tiks saglabāti arī turpmāk.

Jau aprīlī, kad tika pieņemts lēmums nodrošināt bezmaksas sabiedrisko transportu lielākajai daļai Rēzeknē deklarētiem iedzīvotājiem, Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs medijiem sniedza informāciju, ka, lai realizētu ieceri, SIA “Rēzeknes Satiksme” budžetā iztrūks aptuveni 350 tūkstoši eiro, kurus Rēzeknes pilsētas dome uzņēmumam piešķirs pakāpeniski. Pirmā daļa iztrūkstošās summas 130 tūkstošu eiro apmērā tika piešķirta budžeta grozījumos septembrī, bet jau šobrīd tiek gatavoti šī gada pēdējie budžeta grozījumi, kas tiks pieņemti decembrī. Kopumā SIA “Rēzeknes Satiksmes” piešķirtā summa nepārsniegs to, kas bija minēta lēmuma pieņemšanas brīdī.

“Dome pilda savus solījumus un pieņem attiecīgus lēmumus, lai nodrošinātu bezmaksas sabiedrisko transportu lielākajai daļai rēzekniešu. Šīs summas bija ieplānotas jau sākumā, tāpēc uztraukumam nav pamata, savukārt nākamā gada budžets šobrīd tiek sastādīts un ar to, cik liela daļa 2018. gada budžetā tiks plānota SIA “Rēzeknes Satiksmes” dotācijām, būs iespēja iepazīties pēc tā apstiprināšanas,” situāciju komentē Andrejs Rešetņikovs.

Šajā sakarā Rēzeknes pilsētas domes vadība aicina plašsaziņas līdzekļus pirms publicēšanas pārbaudīt informāciju, vēršoties ar jautājumiem Rēzeknes pilsētas domē, kur atbildīgie darbinieki sagatavos patiesu un skaidrojošu informāciju.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?