Ceturtdien, 30. novembrī Rēzeknes pilsētas domes ārkārtas sēdē deputāti nolēma ar 2017. gada 1. decembri atkārtoti apstiprināt Jūliju Danilinu pašvaldības aģentūras “Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs” direktora amatā uz 5 gadiem.

Rēzeknes pilsētas pašvaldības aģentūra “Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs” tika izveidota 2012. gada 1. decembrī. Tās galvenās funkcijas ir koordinēt kultūras un tūrisma nozares attīstību, veicināt Rēzeknes pilsētas kultūras resursu iekļaušanu vietēja un starptautiska mēroga kultūrtūrisma piedāvājumā un veidot uz zināšanām balstītu un uz rezultātu virzītu kultūras un tūrisma pārvaldību pilsētā, vadīt un realizēt Rēzeknes pilsētas pašvaldības projektus un programmas, kā arī sniegt pakalpojumus fiziskajām un juridiskajām personām.

Novērtējot aģentūras darbības rezultātus, funkciju un uzdevumu izpildi, dome atzina, ka aģentūras darbs piecu gadu laikā ir bijis ļoti labs, un pieņēma lēmumu atkārtoti uzticēt Rēzeknes Kultūras un tūrisma centra vadību tā līdzšinējai direktorei Jūlijai Danilinai.

Publisko aģentūru likuma 21.panta ceturtā daļa nosaka, ka pašvaldības aģentūras direktoru amatā apstiprina pašvaldības dome uz pieciem gadiem. Novērtējot pašvaldības aģentūras darbības rezultātus, pašvaldības aģentūras direktoru var apstiprināt amatā atkārtoti vai atbrīvot no amata pirms noteiktā termiņa.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?